x-kom hosting

Problem z Mozilla Firefox

Mazur886
utworzono
utworzono

Witam, wczoraj robiłem przywracanie systemu, ponieważ miałem problem z, którym już sobie poradziłem. Mówiąc o moim problemie po przywracaniu systemu jakimś sposobem z folderu firefoxa zniknęła mi ikonka od niego i uninstalator. Nie mogę go w ogóle uruchomić, a jak próbuję go odinstalować przez panel sterowania> dodaj lub usuń programy to przez chwile coś się niby włącza ale po chwili nic nie wyskakuje, innymi słowy mogę spamować w przycisk usuń i nic sie nie dzieje. Co mogę z tym zrobić. Firefox to jednak przeglądarka którą używałem dość długo i chciałbym dalej. Proszę o pomoc

mateusz202
komentarz
komentarz

Spróbuj Poszukać Gdzieś Głębiej W Plikach 

Jeśli to nie pomorze to ja już nie wiem :)

Mazur886
komentarz
komentarz

A nie da rady tego jakoś inaczej wyrzucić z komutera ? Bo nie ma tam nigdzie tych plików. Ogółem mam takie przyzwyczajenie, że na pasku szybkiego uruchamiania mam firefoxa i gdy chce go kilknąć to słysze błąd co jest irytujące.

Gość
komentarz
komentarz

Próbowałeś zainstalować na nowo bez usuwania poprzedniej wersji.

Inny pomysł to jakiś zewnętrzny deinstalator typu Revo Uninstaler czy Ccleaner i opcja odinstaluj programy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.