x-kom hosting

Pomoc w określeniu wymagań odnośnie tabletu

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Youki ,
Kevio
utworzono
utworzono

Zakładałem podobny wątek rok temu ale wiadomo jak to jest... teraz zapadła decyzja o kupnie tabletu i dobrze by było jakby do końca miesiąca udało się go kupić (wyjazd).

 

1) Na tablet chciałby wydać około 1000zł. 

2) Najważniejsze to żeby był szybki internet aby jadąc autokarem można było np. obejrzeć mecz. Tutaj kompletnie nie wiem u kogo i jaki ten internet wziąć, 4G LTE więc tu też bym potrzebowałbym porady.

3) Jeśli chodzi o system to nie mam preferencji. Potrzebuję otwierać pliki pdf, word itp. i najlepiej móc też je edytować. Potrzebne będą mi programy typu metronom, do strojenia instrumentu itp. z tego co wiem to na androida jest dużo tego typu aplikacji (najlepiej darmowych).

4) Miło by było aby bateria trzymała w miarę długo bo w autokarze nie ma zasilania.

5) Mam przenośny dysk i potrzebowałbym z niego czasem korzystać i dobrze by było aby tablet z nim współpracował. Z tego co wiem to ta funkcja się nazywa chyba OTG. Jak jej nie będzie to świat się nie zawali.

6) Nie potrzebuję klawiatury.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

  • Rekomendowana odpowiedź
Youki
komentarz
komentarz

Na Androidzie z przyzwoitym czasem działania to może Yoga 8 LTE, generalnie spełnia Twoje wymagania tylko nie jestem pewien jak wygląda sprawa z OTG http://www.ceneo.pl/32994134#tab=spec

  • Dobra wypowiedź 1
Kevio
komentarz
komentarz

Napisałeś Yoga 8 LTE a tymczasem link jest do Yoga 2 16GB LTE. Rozumiem, że chodzi o to drugie?

Youki
komentarz
komentarz

Tak. :) 

Kevio
komentarz
komentarz

A jak ten tablet wypada w porównaniu do Lenovo S8-50L 4G czy Samsung Galaxy Tab 4 10.1 T535 16GB 4G ?

Youki
komentarz
komentarz

S8 50L ma wyraźnie krótszy czas pracy na baterii, Samsung jest kiepsko zoptymalizowany i trochę za drogi. 

  • Dobra wypowiedź 1
Kevio
komentarz
komentarz

A jak to jest z rozdzielczością? Czy te 1920x1200 na tak małym ekranie nie jest problemem podczas np. przeglądania internetu?

Youki
komentarz
komentarz

Nie. 

Kevio
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc. Wiesz może gdzie najlepiej jest wziąć internet LTE? 

Youki
komentarz
komentarz

A ile GB na miesiąc Cię interesuję ? 

Kevio
komentarz
komentarz

Podczas oglądania meczów zapewne dużo tego idzie nawet przy dość niskiej jakości więc... jak najwięcej.

Youki
komentarz
komentarz

W sumie to nie wiem, nie do końca interesuję się tym to Ciężko mi Coś doradzić, napisz w innym dziale. 

klawisz-84
komentarz
komentarz

co do internetu jest dobra opcja w Orange na karte. orange fee jak dobrze pamiętam. Daje 6gb za 25zl. Co do zasięgu tego już Ci nie powiem. Sam używałem do normalnej obsługi net, bez ogladania meczy.


byla tam opcja by miec konto i srodki aktywne na rok wiec poszukaj w necie i wszystko zrozumiesz.

  • Dobra wypowiedź 1
Kevio
komentarz
komentarz

Tak z ciekawości, czy wszystkie tablety Lenovo Yoga 2 10' mają moduł LTE?

Youki
komentarz
komentarz

Wersja z Windowsem jest chyba tylko z LTE, przynajmniej u nas

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.