x-kom hosting

LG L1900J-BF

Loony
utworzono
utworzono

Witam. Chciałbym kupic własnie ten monitorek :)

http://www.sklep.abad.pl/index.php?type=sh...od&id=24747

Ktoś z Was widział go w akcji? Opłaca się jego zakup :) Prosze o wypowiedzi =]

Popek
komentarz
komentarz

Ja go w akcji nie widziałem bo wiem ze warto go kupić. Swietny sprzęt :)

cooperS
komentarz
komentarz

nie przesadzajmy ze taki swietny. Bo ma to cos czerwone pod spodem :f ? Do 1000 zł jest pełno monitor lepszych niz tez ktory dziwnie trzyma sie w cenie.

jak wchodzil na rynek jakies ponad rok temu kosztowal prawie 2000 zł [moj kumpel go wtedy kupował... zal mi go]

Loony
komentarz
komentarz

Chyba az taki zły to on nie jest :P

Argon
komentarz
komentarz

Świetny monitor. Piekne kolory w grach :) Polecam :>

jaro154
komentarz
komentarz

O gustach się nie dyskutuje. Każdemu podoba się co innego ale od strony technicznej ten monitor jest baaardzo dobry ponieważ ma bardzo ładne i żywe kolory.

karV
komentarz
komentarz

mam bardzo podobny model 1900R, kupowałem dokładnie rok i 4 msc temu, dałem niecałe 1300zł, więc przekaż qmlowi coopers, że strasznie przepłacił

monitor świeci fajnie i prezentuje się bardzo elegancko, ale wg. mnie nie warto dopłacać

możesz zaoszczędzic i kupić dobrą 19-tkę za około 700-750zł i też będziesz zadowolony, albo w tej cenie coś większego wziąć

atari
komentarz
komentarz

A ja znowu polecam BenQ FP93G P. Swietny monitor z bardzo dobra matryca za nieduze pieniadze

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.