x-kom hosting

Mój tuning kompa

XBiT
utworzono
utworzono

Yo!

Oto mój ,,stuningowany" komp. Jak narazie tylko okno, plexa, uszczelka, katoda itd. :)

Myślę o jakiejś grawerce i o urozmaiceniu przodu :D

A więc:

2crmzar.jpg

bitg8i.jpg

2q8yoti.jpg

2zggmly.jpg

pozdro

Adamcior
komentarz
komentarz

całkiem sympatycznie się to prezentuje ;] ... okienko sam robileś czy miales gotowe ? , interesuje mnie to gdyż sam bym chciał wyciąc takie okienko a za bardzo niewime jak sie do tego zabrać ... czekamy na dalsze postępy ;] :lol: powodzenia !

Gość
komentarz
komentarz

Pokaż w dzień jak z wykonaniem. No i niestety zero oryginalności :(

XBiT
komentarz
komentarz

Szybka robiona samodzielnie... no z pomoca brata i jego kumpla bo sam bym tego nie zrobil hehe :D

Tak to wyglada w dzien:

a59ikl.jpg

Musze jeszcze troche przeczyscic uszczelke z takiego kleju i bedzie gites :D

A z przodu chce pomalowac naped... Jakiś płomień i na czarno... a tak.. to byscie zmienili w ogolnym wygladzie kompa ?

pozdr

snip91
komentarz
komentarz

Efekt fajny ;) Z przodu można dodać jakiś wiatraczek z diodami, albo same diody ;)

Dziadi
komentarz
komentarz

pomaluj napęd na czarno lub wymień według mnie niszczy efekt

Foq66
komentarz
komentarz

To co srebrne mozesz pomalowac np. sprayem na czarno i oczywiscie zrob cos z tym napedem.

pawcio520
komentarz
komentarz

jak zrobiłeś bok, te trójkąty na wiatraczku ??

Sonido
komentarz
komentarz

Ja bym zamontował laser UV http://allegro.pl/item304644632__revoltec_...jny_efekt_.html

i puścił kabel SATA np. taki od Revoltec'a http://allegro.pl/item303460084__revoltec_...blue_90st_.html

wtedy by to nieźle wyglądało. Zimne katody już chyba masz więc odpada. Hmmm można jeszcze dodać panel przedni z kontrolą obrotów wentylatora również jakiś podświetlany.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.