x-kom hosting

Wybór tunera tv

Telemaniak19
utworzono
utworzono

Chcialbym zebyscie mi doradzili ktory tuner tv wybrać.. Chcialbym jakiś zewnętrzny i najlepiej zeby mozna bylo korzystac podlaczajac monitor bez komputera. Ja rozmyslalem nad tym -> http://znak.pl/index.php?cid=365&scid=...omVideoMateV300 ale chcialbym zeby mozna bylo nagrywać np film a ten niestety nie ma takiej opcji wiec co radzicie ktory tych zewnetrznych zeby mial opcje nagrywania a jak nie to ktory z nich wybrac ?No prosze o poradzenie .

NowakoV
komentarz
komentarz

Ten co podałeś jest dobry. Nie wiem czy jest sens kupowania tunera z możliwością nagrywania, bo pewnie są bardzo drogie. Ja bym sobie odpuścił i nagrywał po podłączeniu do kompa na dysku po prostu.

Telemaniak19
komentarz
komentarz

Czyli ten co podalem moze rowniez dzialac jak mam podlaczony komp i np siedze w necie a w okienku telewizja mi leci?? I wtedy np jakims programem nagrywam to co ogladam na dysk??3) Jeszcze jdno - tuner skoro mozna go podlaczyc tylko do ekranu to nie musi miec szybkiego komputera?? Jak mam slabszy to nie bedzie sie nic cieło nawet gdybym uzywal tunera przy podlaczonym kompie??

Telemaniak19
komentarz
komentarz

znalazlem test tego Compro w komputer swiecie i dostał ocene 4. Wieć chyba tenmodel wezme. Thx za rady.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.