x-kom hosting

Blue screen przy włączaniu systemu.

Bobson002
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, jestem nowy na forum i piszę z prośbą o pomoc. Otóż to nie znam się za bardzo na komputerach więc samemu mi ciężko sobie poradzić z tym błędem. A teraz do sedna sprawy. Robiłem dzisiaj format komputera bo był zasyfiony i już się zacinał. Po zrobieniu formata, zainstalowaniu windowsa zacząłem instalować sterowniki. Po zrobieniu tego instalowałem platformę Steam i gdy ją włączałem wyskoczył blue screen. Naprawiałem system komendami w konsoli chkdsk c: /r i /f ale nic nie dało. Blue screen pojawia sie po ok. 1 min od włączenia systemu i tak ciągle. Mam nadzieję że nie trzeba będzie wymieniać dysku twardego. Czekam na Wasze porady. Zdjęcie blue screena dodaje w załączniku.[attachment=41277:CAM00107.jpg]

quatium
komentarz
komentarz

Windows oryginalny?

Sprawdź, czy problem występuje w trybie awaryjnym.

Toshibaxxx
komentarz
komentarz

Również mi ten problem występuje czasami. Nie wiem od czego to może być.

Bobson002
komentarz
komentarz

Windows jak najbardziej oryginalny. W trybie awaryjnym nie występuje ten błąd.

XFL125
komentarz
komentarz

SPOSÓB 1:
Wejdź w tryb awaryjny, przywróć system do dnia w którym jeszcze działał. Pobierz później ADWCLEANER i przeskanuj tym komputer jeżeli znajdzie wirusy/błędy to po usunięciu powinien zresetowac sie komputer po czym utworzy sie plik ADWCLEANE[S0] i wklej logi tutaj lub daj je w pliku

SPOSÓB2:

Wejdź w bios po czym ustaw defult czy deuflant etc. Ustawienia fabryczne i zapisz to
Lub wejdz w tryb awaryjny i przeczyść rejestr programem Registry Life lub CCLEANER (nie usunie ci gier ani waznych plikow)

Bobson002
komentarz
komentarz
# AdwCleaner v4.208 - Utworzono raport 15/07/2015 o 10:02:35
# Ostatnia aktualizacja 09/07/2015 przez Xplode
# Baza danych : 2015-07-15.1 [Serwer]
# System operacyjny : Microsoft Windows XP Dodatek Service Pack 3 (x86)
# Nazwa użytkownika : Damian - JA
# Uruchomiony z : D:\Program Files\Downloads\AdwCleaner_www.INSTALKI.pl (1).exe
# Działanie : Usuń
 
***** [ Usługi ] *****
 
[x] Nie usunięto : BCUService
[x] Nie usunięto : IHProtect Service
 
***** [ Pliki / Foldery ] *****
 
[x] Nie usunięto : C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\IHProtectUpDate
[x] Nie usunięto : C:\Program Files\DeviceVM
[x] Nie usunięto : C:\Program Files\miuitab
[x] Nie usunięto : C:\Documents and Settings\Damian\Dane aplikacji\mystartsearch
[x] Nie usunięto : C:\Documents and Settings\Damian\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\1qeoeyo4.default\Extensions\sweetsearch@gmail.com
[x] Nie usunięto : C:\Documents and Settings\Damian\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\1qeoeyo4.default\searchplugins\mystartsearch.xml
[x] Nie usunięto : C:\Documents and Settings\Damian\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\1qeoeyo4.default\searchplugins\search-provided-by-yahoo.xml
 
***** [ Zaplanowane zadania ] *****
 
 
***** [ Skróty ] *****
 
 
***** [ Rejestr ] *****
 
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Mozilla\Firefox\Extensions [sweetsearch@gmail.com]
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Mozilla\Firefox\Extensions [searchffv2@gmail.com]
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Classes\AddressBarSearch.SearchHook
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Classes\AddressBarSearch.SearchHook.1
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run [BCU]
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\Mozilla\Extends
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Classes\CLSID\{51D26BB4-4D2C-4AE4-9873-5FF41B6DED1F}
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Classes\Interface\{917CAAE9-DD47-4025-936E-1414F07DF5B8}
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Classes\TypeLib\{77AA6435-2488-4A94-9FE5-49519DD2ED9B}
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{51D26BB4-4D2C-4AE4-9873-5FF41B6DED1F}
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Ext\Stats\{51D26BB4-4D2C-4AE4-9873-5FF41B6DED1F}
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0DB51F2A-10AB-4791-B14D-EBE38F1DD5C3}
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{2023ECEC-E06A-4372-A1C7-0B49F9E0FFF0}
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{2f23ab71-4ac6-41f2-a955-ea576e553146}
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{33BB0A4E-99AF-4226-BDF6-49120163DE86}
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{BAEC036D-FC73-4a36-B070-59D84813B44D}
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{E733165D-CBCF-4FDA-883E-ADEF965B476C}
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{2f23ab71-4ac6-41f2-a955-ea576e553146}
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\DeviceVM
[x] Nie usunięto : HKCU\Software\PRODUCTSETUP
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\DeviceVM
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\SupDp
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\SupTab
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\mystartsearchSoftware
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\IHProtect
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\FFPluginHp
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\mystartsearch uninstall
[x] Nie usunięto : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\App Management\ARPCache\mystartsearch uninstall
 
***** [ Przeglądarki internetowe ] *****
 
-\\ Internet Explorer v8.0.6001.18702
 
Ustawienia Przywrócono : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main [Search Page]
Ustawienia Przywrócono : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main [Default_Page_URL]
Ustawienia Przywrócono : HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main [Default_Search_URL]
Ustawienia Przywrócono : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Search [SearchAssistant]
Ustawienia Przywrócono : HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Search [CustomizeSearch]
 
-\\ Mozilla Firefox v
 
[1qeoeyo4.default\prefs.js] - Linia usunięto : user_pref("browser.newtab.url", "chrome://quick_start/content/index.html");
[1qeoeyo4.default\prefs.js] - Linia usunięto : user_pref("browser.search.defaultenginename", "mystartsearch");
[1qeoeyo4.default\prefs.js] - Linia usunięto : user_pref("browser.search.searchengine.alias", "mystartsearch");
[1qeoeyo4.default\prefs.js] - Linia usunięto : user_pref("browser.search.searchengine.iconURL", "hxxp://www.mystartsearch.com/favicon.ico");
[1qeoeyo4.default\prefs.js] - Linia usunięto : user_pref("browser.search.searchengine.name", "mystartsearch");
[1qeoeyo4.default\prefs.js] - Linia usunięto : user_pref("browser.search.searchengine.url", "hxxp://www.mystartsearch.com/web/?type=ds&ts=1436882244&z=21e223b3f0c97db3c281da1g7zccaefozzjcktmlma&from=cor&uid=ST3500418AS_9VMTX4BYXXXX9VMTX4BY&q={sear[...]
[1qeoeyo4.default\prefs.js] - Linia usunięto : user_pref("browser.search.selectedEngine", "mystartsearch");
[1qeoeyo4.default\prefs.js] - Linia usunięto : user_pref("extensions.quick_start.enable_search1", false);
[1qeoeyo4.default\prefs.js] - Linia usunięto : user_pref("extensions.quick_start.sd.closeWindowWithLastTab_prev_state", false);
 
-\\ Google Chrome v43.0.2357.134
 
 
*************************
 
AdwCleaner[R0].txt - [6467 bajty] - [15/07/2015 10:00:45]
AdwCleaner[S0].txt - [5638 bajty] - [15/07/2015 10:02:35]
 
########## EOF - C:\AdwCleaner\AdwCleaner[S0].txt - [5697  bajty] ##########
 
 
 
Pierwszy raz w tym robiłem i nie wiem czy dobrze podznaczałem. Mam nadzieję że o to chodziło?
  • 2 tygodnie później...
mateusz202
komentarz
komentarz

A może chce płytkę ?

Włóż do niego płytę zobaczymy jak się uruchomi :)

 

Jeśli chodzi o dysk twardy to może nie będzie takiej konieczności 

Też ostatnio tak miałem i moj stary lapek chciał właśnie płytke i to żeby go wyczyścić :D

quatium
komentarz
komentarz

Zrób jeszcze to co kolega @XFL125 napisał. Poza tym w trybie awaryjnym otwórz cmd jako administrator i wklep sfc /scannow. Później restart.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.