x-kom hosting

pomóżcie mi wybrać monitor lcd

merceli
utworzono
utworzono

witam jestem tu nowy a to dlatego że nie jestem obeznany w temacie prosze o pomoc tych którzy sie znają.

po kolei:

kupiłem komputer na allegro

amd athlon 4200 dwurdzeniowy

2gb pamięci ddr

grafika zintegrowana geforce 6100 narazie(zamierzam też kupic lebszą ale póżniej)

zasilacz 400wat

to komputer córki 6lat gry na razie niezbyt wymagające przedewszystkim internet filmy raczej nie

ja tez z niego korzystam ale też internet a gry żadko.

pytam znawców tematu jaki monitor kupić

-czy używany z allegro?

-czy nowy?

oczywiście chciałbym wydac jak najmniej ok 400 zł muślę ze mniejszy niż 19cali nie wchodzi w gre ale czekam na wasze opinie(oczywiście jak nowy to wiem że za tyle nie kupię)

proszę o propozycje i wasze opinie

merceli
komentarz
komentarz

myślałem nad tym: MONITOR 19'' GERICOM T920 ok 300zł używany

i nad tym MONITOR LCD GATEWAY FPD1960 ANALOG+DVI używany z drobną wadą

Weacky
komentarz
komentarz

Nie polecam używanych monitorów na allegro. Lepiej kupić nowy w sklepie. Na allegro można trafić jakiś kiepski egzemplarz, po naprawach itd. Szkoda nerwów moim zdaniem. Jeśli używany to jak już, najlepiej od znajomego, wtedy jest większa możliwość poznania historii tego monitora;)

A za 400zł 19LCD nowej raczej się nie kupi. Minimum to niecałe 500zł.

i tutaj przykład http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/149901

Taki monitorek powinien wystarczyć...

merceli
komentarz
komentarz

poważnie pomyśle nad nowym ten LG L192WS ma naprawde dobrą cenę i parametr4y też chyba nie najgorsze. dzięki weacky. ten balinea też mi się podoba dzieki sniper45 bede to obserwował a co powiecie otym że LG to panorama a ten z allegro to 4:3 co jest wygodniejszejeszcze jedno pytanko i lece do pracy. DVI potrzebne czy zbędne? i do czego się to stosuje?

snip91
komentarz
komentarz

DVI to cyfrowe złącze do monitora, D-Sub to analogowe złącze. Różnica między nimi przy długości kabla około 1 - 2m jest znikoma.

Weacky
komentarz
komentarz
poważnie pomyśle nad nowym ten LG L192WS ma naprawde dobrą cenę i parametr4y też chyba nie najgorsze. dzięki weacky. ten balinea też mi się podoba dzieki sniper45 bede to obserwował a co powiecie otym że LG to panorama a ten z allegro to 4:3 co jest wygodniejszejeszcze jedno pytanko i lece do pracy. DVI potrzebne czy zbędne? i do czego się to stosuje?

ja przekonałem się już do panoramy.

Więc tak: do oglądania filmów wygodniejsza jest panorama, do grania w gry również...

mniej wygodne staję się pracowanie w officie na panoramie... ale gdy się człowiek przyzwyczai do panoramy to już później 4:3 wydaje się dziwne;P

Generalnie polecam panoramę.

merceli
komentarz
komentarz

dziękuje wszystkim za poradę kupuje nowy lg panorame .

jeszcze raz dzieki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.