x-kom hosting

Antywirus wyczyścił windows do ''gołego''

TrueLaik
utworzono
utworzono
Malwarebytes Anti-Malware Premium usunął wszystko i zresetował laptopa.Po uruchomieniu windows każe podać kod kluczu aktywacyjnego z naklejki COA która się starła wraz z czasem.Czy ktoś by podał zbędny kod lub pomógł odzyskać jakoś dane + kod? Mam drugi komputer jakby był potrzebny.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Sam się przyznałeś na 100% masz crackowany system a cracka potraktował jako wirusa.

Widziałem taki numer u kolegi któremu Avast odwalił to samo po skanowaniu i restarcie komputera nie mozna było go uruchomić wywaliło monit o aktywację.

Musiałem Hirensem odzyskać pliki.

Po drugie jeśli był preinstalowany Windows to on nie wymaga klucza do instalacji musiałeś sam namieszać.

Co do kodu na Windowsa to jesteś frajer czy szukasz frajerów Win kosztuje 400złotych.

TrueLaik
komentarz
komentarz

Sam się przyznałeś na 100% masz crackowany system a cracka potraktował jako wirusa.

Po drugie jeśli był preinstalowany Windows to on nie wymaga klucza do instalacji musiałeś sam namieszać.

Co do kodu na Windowsa to jesteś frajer czy szukasz frajerów Win kosztuje 400złotych.

To znaczy że w serwisie naprawy dali fałszywego chociarz już bezwartościowego XP?

Chodzi mi o windowsa xp który jest chyba bez wartościowy.

Jak bardzo namieszałem?

r102
komentarz
komentarz

Laptop - to pewnie miał OEM windowsa, zgadłem ???

 

Cóż 2 drogi,

jedna zastanowić się nad ideą OEM Biosu: https://en.wikipedia.org/wiki/System_Locked_Pre-installation

druga poszukać czy jakiś pasjonat komputerów nie opublikował obrazu systemu dla tego typu laptopa czy tam jakiś płyt recovery...

Gość
komentarz
komentarz

Ale system preinstalowany nie wymaga aktywacji przynajmniej XP bo 8 już tak.

Pewnie w tym serwisie wpakowali pirata zamiast bawić się w recovery i tyle.

Masz na spodzie laptopa naklejkę z kluczem i nazwą producenta laptopa?

mkgraf
komentarz
komentarz

tel do suportu firmy hjakiej jest laptop miałem podobny problem z laptopem HP zadzwoniłem przysłali płyte CD

Gość
komentarz
komentarz

Przecież nigdzie nie napisał że posiada naklejkę z kluczem, chociaż nie napisał także że ... nie posiada.

Czyli jednak wszystko tajemnica, w serwisie mogli jak najbardziej wgrać pirata.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.