x-kom hosting

Serwisy z filmami online, nielegalne

huzarrr
utworzono
utworzono

Witam. Pisze tak z ciekawosci... zawsze lubilem ogladac filmy online, kiedy zamkneli konomaniaka i seansik.. tak sobie pomyslalem ciekawe  czemu ?No fakt oferuja oni filmy online , tak naprawde nie maja ich u siebie na serwie tylko na innych hostach- i wedleprawa jest to nielegalne...to dlaczego te serwisy istnialy tyle lat? Czyzby nasz wymiar sprawiedliwosci mial takie ruchy?

Mamy jeszcze cda.pl,zalukaj.pl dlaczego teserwisy caly czas istnieja? maja zarejestrowane domeny gdzies za granica? Jak to dziala wgl?Dzieki za wszelkie info

  • Dobra wypowiedź 1
  • 1 miesiąc później...

kloszardzmiasta
komentarz
komentarz

Właśnie, problem polegał na tym, ze właściciel tych stron filmy hostował na swoich serwerach.  Płacił ludziom, żeby wrzucali filmy oraz sam je wrzucał. Jak administrator nie ma nic wspólnego z uploadem, to nikt nic mu nie zrobi. Taką opinie przeczytałem kiedyś na innym forum 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Wszystko da się ominąć. Serwery i domenę takiego portalu umieścić poza UE i wtedy powinno dłużej pochodzić.

  • 5 tygodni później...
Milena 3000
komentarz
komentarz

Też zawsze mnie to zastanawiało, prawo autorskie jest przecież dosyć mocno przestrzegane. Zauważyłam jednak, że od jakiegoś czasu darmowe serwisy znikają albo zmieniają formę, np. kiedyś bezpłatny seans24.pl teraz jest już płatny. W tym momencie z polskich portali za free zostało chyba tylko cda.

Sadysta
komentarz
komentarz

Te wszystkie serwisy działają na takiej zasadzie, że "świadczą darmowy hosting" a użytkownicy sami wrzucają pliki wideo - zazwyczaj mają za to jakieś punkty(tak aby ich do tego zachęcać). Wszystkie te portale mają w regulaminie, że zabronione jest wrzucanie materiałów do których nie ma się praw itp - w taki sposób właściciel takiego portalu może się później bronić, że on nie piraci tylko użytkownicy itp. Zazwyczaj jak taki portal staje się popularny to zaczynają się nim interesoważ różne służby  - każą usuwać materiały do których portal/użytkownicy nie posiadają praw - często też każą zrobić oprogramowanie które będzie je automatycznie usuwać itp.

Tak jak to było na chomikuj.

Milena5000
komentarz
komentarz

Aaa, no i wszystko jasne. Dzięki za rozjaśnienie wątpliwości :)

  • 2 tygodnie później...
aff007
komentarz
komentarz (edytowane)

na ruskich serwerach są to ich nie namierzą ;p

Edytowane przez aff007
  • 1 miesiąc później...
Przemo8
komentarz
komentarz

Ja tam oglądam tv tylko w necie na http://goldvod.tv i na razie jeszcze nikt mnie nie namierzył:-) Tfu TFu!! Nie narzekam, ta platforma spełnia moje wymagania, mam skromne, z powodu braku czasu, ale z tego, co się zdążyłem zorientować, to nawet nie przejrzałem 1/3 możliwości. Wiem, że tam jest mnóstwo filmów i programów rozrywkowych, opłaty są śmiesznie niskie, prawie nieodczuwalne:-) Jeśli ktoś chce sprawdzić, to stronkę podałem wyżej:-)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.