x-kom hosting

Rozdzielczosc monitora panoramicznego

bintom
utworzono
utworzono

Witam. Mam monitor panoramiczny Samsung SyncMaster 206BW 20 cali. Jak mialem stara karte to ustawilem sobie rozdzielczosc 1440x900 (chyba,ale nie jestem pewny) Wszystko mialo swoje rozmiary i zdjecia nie wygladaly na rozciagniete jak makaron. Storny internetowe tez byly ok, jeden zarzut to male paski po lewej i prawej stronie monitora. Teraz zmienilem karte na ZOTAC 8800gt 512MB i nie moge ustawic rozdzielczosci w ktorej wszystko nie wygladalo by na rooooozzzccciagnieteeee. Bardzo mi sie to nie podoba, teraz pracuje na 1280x1024 bo tylko w tej rozdzielczosci monitor moze wyswietlac w 75Hz. Przeszkadza mi natomiat to rozciaganie. Jesli zmienie na 1280x960 ( to jest rozdzialka wktorej wszystko ma dosc normale ksztalty ) to mam tylko rozdzielczosc 60Hz. Niestety moje oczy tego nie moga zniesc. Probuje zainstalowac inne sterowniki niz orginalne z plyty, ale niestety nie daja sie zainstaowac. Czy jest jakies wyjscie z tego? Prosze o pomoc

Tomek
komentarz
komentarz

Rozdzielczość nominalna tego monitora wynosi 1680x1050

bintom
komentarz
komentarz
Rozdzielczość nominalna tego monitora wynosi 1680x1050

Ale ja o tym wiem , tylko ze w tej rozdzielczosci moze miec tylko 60Hz, a moje oczy tego nie moga zniesc juz po 30 minutach. Szukam wiec mozliwosci, zeby miec 75Hz i ksztalt kwadrata ma wygladac jak kwardat, a nie prostokat. Jest taka opcja?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.