x-kom hosting

Podkręcenie Laptopa

Butek_t
utworzono
utworzono

Słuchajcie jak podkręcić laptopa z serii Acer TravelMate 2480. Procek to Intel Celeron M 1,73Mgh. Karta Graficzna: Intel X Family 128mb, zintegrowana muzyczna. 512 Ramu w zestawie.

Jestem nowy więc pomóżcie proszę???!!!

Xilomion
komentarz
komentarz

Wejść w BIOS i zmienić FSB. Ale na laptopach ma to mały sens, bo będzie się bardziej grzał i na krócej będzie Ci bateria starczała.

FSB zwiększaj stopniowo, co 5, potem puść mu SuperPI, Benchmark jakis, jak sie nie zawiesi to jedziesz dalej. Jeżeli sie zawiesi to wracasz do poprzedniego ustawienia. Chyba BIOS od lapka sie nie różni od tego od blaszaka. Ale ODRADZAm!

Gość
komentarz
komentarz

dokladnie .w ogole niektore laptopy nie mozna podkrecac ,widzialem u brata bios na lapku i nic tam nie ma doslownie

Butek_t
komentarz
komentarz

Dzięki Xilomion :) Ale to nie działa, nic się nie stało. Na Acer'ach to działa widziałem u kumpla. Tylko u mnie zawsze jakieś problemy;/

Jakieś inne propozycje??

Gość
komentarz
komentarz

co nie dziala tzw?

Butek_t
komentarz
komentarz

Chodziło mi o poradę Xilomion'a:P Kombinowałem z BIOSem nic. Zawieszał mi się co chwila. Nie rozumiem tego systemu:/

Gość
komentarz
komentarz

widocznie nie do OC , nie baw sie bo jeszcze uszkodzisz

Butek_t
komentarz
komentarz

Próbowałem wszystkiego z poradników itd. A system chodzi nadal powoli. Nie chodzi tu o podkręcenie do gier tylko, w sensie lepszej mobilności. Bo tak to system szaleje na początku, a potem leży i kwiczy :(

Gość
komentarz
komentarz

i dlatego nie warto w laptopie podkrecac

nokia
komentarz
komentarz

Laptopów się nie podkręca;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.