x-kom hosting

Dell Venue 8 a 8 Pro?

klawisz-84
utworzono
utworzono

Szukam od jakiegoś czasu tabletu. 

Patrzę na coś używanego w granicach do 500zł ale nie bardzo się orientuję co to możemy być :D

Bardziej pod neta Aero2 i filmy żadnych gier itp.

Wolę mieć Androida i tu moje pytanie czy owe tablety firmy Dell mają androida czy win-a? Bo na jednej aukcji widzę raz tak  a raz tak :(

Chyba że ktoś poleci coś lepszego :)

Youki
komentarz
komentarz

8 - Android, Pro - Windows

klawisz-84
komentarz
komentarz (edytowane)

Rozumiem że 3g lub Lte (modem wewnętrzny) obsługuje ten Venue 8. Bo bardziej odpowiada mi ilość ram 2gb i pamięć 16 lub 32(ale tu chyba ktoś dodał kartę) bo nie widziałem by one miały tyle pojemności w sobie.

Youki
komentarz
komentarz

Wersja 3G tak.

 

16 wbudowane

klawisz-84
komentarz
komentarz

Youki to powiedz mi teraz czy wszystkie Venue 8 lub 8 Pro posiadają moduł 3G bym mógł używać aero2? Sprzęt dla brata a on głównie przesiaduje w lasach i nad jeziorami jako biolog więc to jest dla niego głównym wyznacznikiem.

Youki
komentarz
komentarz

Wersje 3G z nazwą posiadają

klawisz-84
komentarz
komentarz (edytowane)

http://allegro.pl/dell-venue-8-z2580-8-ips-2gb-16gb-bt-gps-wifi-gw-i5522608337.html

 

ten model skoro posiada GPS to prawdopodobnie jest też moduł 3G? bo na którymś forum o tabletak osoby pisałey że jest to funkca połączona 3g z gps ( masz to posiadasz i drugą opcję) ale nie jestem pewien.

 

Chyba znalazłem odpowiedni model :)  http://olx.pl/oferta/dell-venue-8cali-android-3g-32gb-CID99-ID9Vnlh.html#9978b17c6e ale właściciel wie że jest mało modeli z 3g i ciężko zbić cenę ;/

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

klawisz-84
komentarz
komentarz

Wziolem Venue 8 pro z 2gb ramu i 32gb pamieci.

Daje rade z Aero2 podpietym do mifi huawei e586 :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.