x-kom hosting

Laptop do gier w szczególności do CS GO [3500]

VVanna97
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam  mam 3500zł  może trochę ponad ale nie chciałbym wydawać więcej na laptopa do gier jaki byście mi polecili w szczególności do cs go i do stremowania kanału i nagrywania i pytanie opłaca mi się wydawać 3500zł czy lepiej (bo gram prawie tylko w csgo) 3000zł i dopłacić jeszcze do monitora jakiegoś dobrego proszę o pomoc w wyborze do laptopa :D

avatarek
komentarz
komentarz (edytowane)

LEnovo y50 z i7 + gt960

bardzo dobry stosunek wydajności do ceny

mocny prcesor takze nawet podczas dużej rozpierduchy nie powinno nic szarpac

ma kompaktową obudowę wykonaną z alu

 

LEnovo y70 z i5h + gtx860

w zasadzie klon tylko w 17 calach

 

ale jak masz zamiar nagrywać czy streamować to raczej w 1 opcje bym szedł.

 

pamiętaj, że i5 laptopowe to 2 rdzenie 4 wątki a i7 to 4 rdzenie 8 wątków :)

Krieger
komentarz
komentarz

W tej cenie Acer VN7-591G z i5 + GTX860. Nie ma problemów z throttlingiem przez co pracuje z wysokim taktowaniem w turbo - to co CS:GO lubi najbardziej. Posiada dobrej jakości matryce IPS oraz miejsce do zamontowania dodatkowego dysku SSD

Gość
komentarz
komentarz

Do CS GO nie musisz miec nie wiadomo jak mocnego sprzetu

 

Asus r510jk z i7 i GTX850m - matryca FULL HD, laptop ma dobra kulture pracy nie grzeje sie.

 

Acer e5-572g z i7M i GF840m. Matowa matryca. Laptop jest nieźle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 5h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głośny ani się nie przegrzewa. 

avatarek
komentarz
komentarz

żebyś się nie ździwił ;) Full hd z  detalem max, duzym FPS i duża rozpierducha potrzebuje mocnego sprzętu.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.