x-kom hosting

Którego wybrać ? Laptop do 3000zł

sajmonPL15
utworzono
utworzono
Witam, zastanawiam się nad kupnem laptopa do 3000zł. I dostałem dwie według mnie ciekawe propozycje, lecz nie wiem którego wybrać... Laptop głównie do internetu , lecz od czasu do czasu chciałbym pograć sobie w jakieś gry.
 
Oto pierwsza z nich: 
A to druga:
 
 
Którego warto wybrać ? Może macie jakies inne propozycje ?

Eryk1663
komentarz
komentarz (edytowane)

Zdecydowanie brałbym Lenovo :) , 

 

głownie dlatego ze Lenovo , z mojego doswiadczenia , to spoko firma , a po drugie  masz procka o prędkosci 3.2GHz w Turbo  a Asus 2.7GHz , ja lubie lapka otwierac , wejsc , sprawdzic fejsa itp , i pozniej zamknąc , a za np 30 minut znowu włączyc , i chcialbym zeby to sie działo szybko, a to wlasnie daje lepszy procek ,  mozesz szybciej włączać i wyłączac laptopa i szybciej otwierac przeglądarke , pozatym , jak chcesz grac w gry to niewiem czy 2.7Ghz da rade na jakiekolwiek gry hehe.

Do tego 8GB RAM tez pomaga w tym co pisalem ^ 

 

 

Oczywiscie to moja Opinia , mozesz sie nie zgadzac.

:)

avatarek
komentarz
komentarz (edytowane)

Lenovo y50 z i5h + gtx960

opcja do grania nawet w nowe gry. To taki bardzo mocny multimedialny  / quasi gamingowy sprzęt.

MA kompaktową obudowę i mocnbąbaterią

Obudowa Aluminiowa.

 

do grania w mniej wymagające czy starsze  gry

Acer e5-572 z i5m + gt840m Full hd

tez ma stosunkowo dobrą baterię

wydajność znacznie niższa ale w coś tam da się pograć

Krieger
komentarz
komentarz

Obydwa tragedia w tej cenie, pograsz na tym najwyżej w mario.

 

Do 3k Asus R510 z i5 + GTX850. Wydajność nie do porównania, posiada matową matryce FHD i dobrą kulturę pracy

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

To jest to samo tylko z SSD więc to od Ciebie zależy :P Podany przeze mnie posiada system, ten Twój nie.

avatarek
komentarz
komentarz (edytowane)

gtx960 jest lekko 2 krotnie mocniejszy niz gt840m i ok 50% mocniejszy niz gtx850 ddr3 tak w ogóle ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.