x-kom hosting

[Około 2000] Wybór nowego laptopa

Human
utworzono
utworzono

Witam. Jako że mój laptop powoli już umiera, przegrzewa się bateria nie trzyma itp rozglądam się za czymś nowym, aktualnie mam i5 2430m i HD 3000 / nVidia 520m i wystarcza mi to w zupełnościdlatego szukam czegoś podobnego, ram mam 8 gb więc przełoze z tego dlatego moze byc bez ramu lub z 4gb. Znalazlem sobie coś takiego procesor jest lepszy od mojego? http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-lenovo-g50-80-80e501xmpb-,id-426221

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Powiedz mi do czego ten laptop będzie uzywany?

Jaki max budzet?

Z systemem czy bez?

 

Lenovo g510 z i5M i r5. bardzo dobre rozmieszczenie portów, cicha praca układu chłodzenia, niskie temperatury, dobry dostęp do podzespołów, niezłe w tej klasie czasy pracy na akumulatorze. Tutaj masz o wiele wydajniejsyz procesor niz podanych wyzej

Human
komentarz
komentarz (edytowane)

Laptop będzie używany do neta i gier, ale gier typu League of Legends, cod MW3 na tym laptopie co mam dziala te gry plynnie wiec nic mocniejszego nie potrzebuje, zalezy mi zeby laptop sie nie grzal poniewaz acer ktory mam od poczatku podczas grania utrzymywal temp około 85-90*C, nie potrzebuje systemu w zestawie. A budżet no maksymalnie 2000 aaa i wole nie miec karty amd, chyba że będzie naprawdę dobra :)

avatarek
komentarz
komentarz (edytowane)

Lenovo z50 z i3ulv + gt840m

w tym budzecie najmocniejsza konfiguracja

laptop stosunkowo kompaktowy jak na 15"

ma matryce full hd bardzo komfortową do codziennego uzywania/pracy ( duzy obszar roboczy)

Gość
komentarz
komentarz

Laptop będzie używany do neta i gier, ale gier typu League of Legends, cod MW3 na tym laptopie co mam dziala te gry plynnie wiec nic mocniejszego nie potrzebuje, zalezy mi zeby laptop sie nie grzal poniewaz acer ktory mam od poczatku podczas grania utrzymywal temp około 85-90*C, nie potrzebuje systemu w zestawie. A budżet no maksymalnie 2000 aaa i wole nie miec karty amd, chyba że będzie naprawdę dobra :)

 

Acer e5-571g z i3U i GF840m. Laptop jest niezle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 5h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głosny ani sie nie przegrzewa. 

 

Acer v5-552g z AMD 8 i HD8750m - Aluminiowe wnętrze laptopa, matowa matryca win8 w komplecie.

 

To sa dwie najlepsze propozycje do gier w tym budzecie.

Gość
komentarz
komentarz

Jesli cchesz mocniejszy procesor to tak ten bedzie najlepszym wyborem.

  • Dobra wypowiedź 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.