x-kom hosting

[max2000] laptop do gier, bez windowsa :)

chycu
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Tak jak w temacie poszukuję dobrego laptopa dla mego kuzyna(pomogliście mi wybrać rok temu mojego msi gp60, z którego jestem bardzo zadowolony, więc znów zwracam się z prośbą do Was ;) ).
Maksymalna kwota to 2000zł, laptop ma być bez windowsa i najlepiej gdyby była to matryca wielkości 15,6", inne propozycję także rozpatrzę, jednakże upierałbym się przy tym :)
Laptop będzie służyć głównie do gier i przeglądania najdalszych zakątków internetu :)
To chyba tyle, z góry dzięki za pomoc, pozdrwiam =)


@EDIT: Cena może być z 2stówy wyższa =]

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Najwydajniejszy do gier w tej cenie będzie Acer e5-571g z i3 ulv i GF840m. Laptop jest niezle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 5h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głosny ani sie nie przegrzewa. Taniej wersja Acera z 4 gb ram

 

Z alternatyw masz jeszcze Acer v5-552g z AMD 8 i HD8750m. Tutaj win 8 w komplecie, laptopa posiada aluminiowe wnetrze. Grafika o jakies 20 % słabsza od GF840m.

chycu
komentarz
komentarz

Dzięki, tylko mam pytanko, czy te dwa dwugigahercowe rdzenie dadzą radę przy bardziej wymagających grach? =]

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

W cenie 2000 zł nie ma szans na lepszy procesor niz 2 rdzeniowy :P

A pozatym 2 rdzenie ma 4 watki da sobie rade w grach, tylko to laptopa za 2000 zł wiec nie wiem o jakich grach mówisz.

chycu
komentarz
komentarz

ze 2 stówy więcej mogę jeszcze dołożyć=] dzięki =]

Gość
komentarz
komentarz

Jest wydajniejszy ale nie ma gwarancji niz moim zdaniem to zalezy co chesz na tym sprzecie grac

avatarek
komentarz
komentarz (edytowane)

za te 2 stówy więcej jest jeszcze Lenovo z50 z i5ulv + gt840m

MA stosunkowo kompaktową obudowe jak na 15 cali

matryca full hd ktora w zastosowanich pozagrowych będzie błogosławieństwem

ostry i wyraźny obraz oraz znacznie więcej treści

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.