x-kom hosting

BenQ FP93GP

Loony
utworzono
utworzono

Czytając różne fora sporo osób doradza ten monitor. Prosiłbym o opinie kogoś kto widział ten monitor w akcji :) Czas reakcji 8ms to troszke mało. Nie smuży przy graniu w najnowsze tytuły? Kontrast tez nie jest zbyt duży. Jak wyglądają kolory? Powyżej przeciętnej? xD Zalezy mi głównie na komfortowej grze bez najmniejszego smużenia =] Prosze o opinie.

fr0zen
komentarz
komentarz

Mam FP93GX+ no i niestety musze powiedzieć że w niektórych grach smuży obraz, dziwi mnie tylko to że np w NFS PS czy CoD4 nie smuży, a np. w fifie 07 smuży, a w 08 nie smuży ;) Kolory ładne ;) Przynajmniej mi się podobaja, zastrzeżeń nie mam do tego monitorka ;)

Popek
komentarz
komentarz

Ten BenQ jest świetny. Matryca mówi sama za siebie, kolor, piękno :)

Loony
komentarz
komentarz

W niektórych opiniach piszą, ze gry smużą... Prawda?

fr0zen
komentarz
komentarz
W niektórych opiniach piszą, ze gry smużą... Prawda?

GX+ a GP to praktycznie żadna róznica, mówiłęm że smużą niektóre gry, np fifa 07 smuży, ale 08 już nie smuży ;) CoD4 i NFS PS też nie smuży, nie wiem jak reszta ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Witam,

sam mam ten monitor. Bardzo dobra matryca MVA, ładne, naturalne kolory. Dobry kontrast i czas reakcji. Idealny do gier i filmów, mi nić nie smuży :)

Monitor bardzo udany, za tą cenę bardzo dobry, jasne, że warto :D

Loony
komentarz
komentarz

GX ma kontrast 800:1, a Gp 1300:1,

GX - 2ms, GP - 8ms,

GX - TNT, GP - MVA

Wiec roznica jest :P

PS. Monitor można do komputera podłączyć cyfrowo i analogowo, tak? :P Jesli tak to który lepszy? Nie znam sie... :)

atari
komentarz
komentarz

sam mam ten monitorek. Powiem ze sprawuje sie swietnie i nic nie smuzy. Nawet nie wiem jak to wyglada ale w porownaniu do CRT nie widze roznicy w plynnosci ale za to w ostrosci i kolorach tak i to spor(na plus oczywiscie). Podsumowujac polecam !! A i ma on 2 wej DVI i D-SUB

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.