x-kom hosting

Instalacja Windows XP Home

PajWoj
utworzono
utworzono

Witam. Postanowiłem sobie na drugim komputerze zainstalować Windows XP. Włożyłem swoją płytę, i podczas instalacji parę plików było brakujących, ale przeszło aż do 99%, po czym wywaliło błąd, że nie można kontynuować instalacji bo nie było jakiegoś tam pliku. Zrobiłem obraz płyty i zgrałem na pendrive (sprawdzałem ISOBusterem, czy coś nie jest uszkodzone ale nic nie mówił więc raczej nie). Potem włożyłem pendrive, odpaliłem boot z USB i.. niespodzianka. Wywala BSOD'a. Widziałem już wiele takich przypadków w internecie, i przeczytałem, że trzeba zmienić jakiś tam tryb SATA czy coś takiego na IDE. Tyle że nie mam pojęcia jak to zrobić. Płyta główna to ASUS M2N68-AM-PLUS. Pomóżcie mi zainstalować XP! Dzięki z góry!

r102
komentarz
komentarz

Instalacja WinXP z pendriva to krew, pot i łzy. Odpuść sobie. Zayfi - do ataku !!!

Mak25
komentarz
komentarz

Tak jak kolega już powiedziadział strata czasu lepiej wypal sobie system na płyte ew. na dyskietkach  :E 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.