x-kom hosting

1080p 60 FPS Youtube - problem z odtwarzanem

RafDes
utworzono
utworzono

Witajcie. Zwracam się do was z kolejnym problemem, który tym razem dotyczy odtwarzania filmików na Youtube. Sprawa wygląda prosto filmik w 1080p i 60 fps ładuje się bez jakichkolwiek problemów i odtwarza się normalnie przez 5 sekund. Po tym czasie ekran się zamraża na jakiś czas, wraca po chwili, pochodzi kolejne sekundy i znowu się zamraża. Spotkał się ktoś, kiedyś z takim problemem? 

kamilz1994
komentarz
komentarz

Od kiedy sie problem pojawil?
Wersja Adobe Flash Player najnowsza?
Sterownik grafiki zaktualizowany?
Ja bym od tego zaczal :)
A jak wybierzesz slabsza jakosc to masz tak samo?

  • Dobra wypowiedź 1
RafDes
komentarz
komentarz

Problem mam od dawna - występował na starym, a teraz na nowym komputerze. Adobe oczywiście zaktualizowany, podobnie jak i sterowniki karty graficznej. Na jakości 720p 60 FPS nie mam żadnego problemu. Zamrożenia ekranu pojawiają się dopiero przy 1080p 60 FPS. Mam internet 5 MB, który sprawuje się całkiem nieźle - może to tutaj leży wina?

Iska
komentarz
komentarz

Zwyczajnie procek ci nie wyrabia

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.