x-kom hosting

[600zł]Laptop Packard bell p5ws0 wymiana grafiki i procesora

arek446
utworzono
utworzono

Witam posiadam laptopa który wymieniłem w tytule i mam pytanie czy da radę wymienić w nim procesor oraz grafikę ?

Bo ten komputer mnie zadziwia gta 5 chodzi na maxymalnych ale the forest albo world of warship tnie się na niskich. Wgrałem dziś nowego windowsa stery oraz rozebrałem na wszystkie części jakie tylko się da laptopa , przeciściłem go oraz złożyłem i to nic nie pomogło :< Proszę podać najlepiej jaki procesor najlepiej zakupić oraz kartę graficzną o ile da się to wszystko wymienić :P W załączniku daje dane mojego komputera . Na allegro są i7 po 200 zł nawet więc warto zakupić powiedzmy za 300 używany i7 ? Nie mam prawie żadnych pieniążków więc dla mnie nawet 200zł to jest dużo :P

Krieger
komentarz
komentarz

Wymiana procesora przy tej karcie graficznej nie ma żadnego sensu. Karty graficznej nie wymienisz. Jedyne rozwiązanie to wymiana laptopa na wydajniejszego.

Krieger
komentarz
komentarz

To nie jest karta graficzna do gier tylko do stacji roboczych. Karty graficznej nie wymienisz tak czy siak.

Krieger
komentarz
komentarz

Bo mają nowszy model z nowszą kartą. Karta jest wlutowana w płytę główną

arek446
komentarz
komentarz

Płyta główna sjv50_hr

socket 988B rPGA

 

 

Można jakoś więcej odpowiedźi ? chcę mieć 100% pewność :P

Gość
komentarz
komentarz

Dostałeś pewna odpowiedź na na 100% tylko na 110% a dalej drążysz temat.

Masz licencję na ten ultimate bo Windows 7 HP działa jednak ciut lepiej na takim samym laptopie a mozliwosci Ultimate i tak nie wykorzystasz przy twojej znikomej wiedzy.

arek446
komentarz
komentarz

Mam oryginalny :> żaden pirat xd Ciekawe jak wykorzystam ultimate wtf normalnie będę z niego korzystał a co on mi jakoś wydajność poprawi wtf

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.