x-kom hosting

Tablet do 1000zł

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: Youki ,
Spamuś
utworzono
utworzono

Hej chciałbym sobie kupić tableta do komfortowego i szybkiego korzystania z internetu, fb, skype i yt . Nie mam pojęcia który system wybrać windows czy android. Mam na oku lenovo yoga 2 10 czy jakoś tak i słyszałem że są różne wersje na różnych systemach i nie wiem który wybrać.

Youki
komentarz
komentarz

i szybkiego korzystania z internetu, fb, skype i yt

Nic ponad to ?

 

Z modemem LTE/3G ?

Spamuś
komentarz
komentarz

Chyba nic wiecej ale to nie znaczy ze ma być ubogi w jakieś tam bajery lub tym podobne. Fajnie gdyby miał moduł lte. A co do tamtego postu to coś się zbugowało i mi 2 posty się napisały

Spamuś
komentarz
komentarz

Ta yoga 2 to 1020zł około prawda? Teraz aktualnie posiadam samsung galaxy tab 4 10.1 i mogę go oddać za tyle co go kupiłem czyli 800zl i chce kupić coś lepszego dokładając te 200zl bo tu wyświetlacz jest beznadziejny. Opłaca się ta wymiana?

Youki
komentarz
komentarz

Chyba tak. 

Spamuś
komentarz
komentarz

A ten tablet to ma 3g ? Bo nie mogę tego znaleźć w specyfikacji.

Youki
komentarz
komentarz

Yoga czy ten drugi co podałem ? 

Spamuś
komentarz
komentarz (edytowane)

yoga 2 10 cali


bo jest moduł lte ale o 3g nic nie ma ja mam narazie 3g i być może będę zmieniał u operatora na lte a chciałbym wiedzieć czy ma czy nie ma te 3g

Youki
komentarz
komentarz

Jak ma LTE to i 3G

Spamuś
komentarz
komentarz

aha dzieki

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.