x-kom hosting

19" za około 1000 zł.

Edu
utworzono
utworzono

Jaki monitorek polecacie do gier? Znalazłem coś takiego:

LG Flatron L1954SM-PF 19"

70532711py2.jpg

Monitorek o bardzo dobrych parametrach a do tego stosunkowo tani:

Kontrast 5000:1

Czas reakcji plamki 5 ms

Technologia wykonania TN

Cena: 870 zł

BenQ FP93GP 19"

82536661lf5.jpg

Kontrast i czas reakcji nie powala, ale za to matryca MVA robi swoje...

Kontrast 1300:1

Czas reakcji plamki 8 ms

Technologia wykonania MVA

Cena: 950 zł

LG Flatron L1900J-BF 19"

57068525jb4.jpg

Piękny monitor o ponadprzeciętnych parametrach.

Kontrast 3000:1

Czas reakcji plamki 2 ms

Technologia wykonania TN

Cena: 1020 zł

Moim typem jest LG Flatron L1954SM-PF 19", ponieważ nie jest zbyt drogi, a i parametry ma bardzo dobre. BenQ ma za to tą matryce, ale kosztuje 950 zł (troszke drogo), do tego wycofują go juz ze sprzedaży i spotkałem go tylko w jednym sklepie na zamówienie. LG L1900J-BF 19" bardzo ładnie wygląda i gry powinny na nim pieknie chodzić :) A Wy jaki monitorek polecacie? Może jakiś inny? W propozycjach prosze uwzględniać same kwadraty 19" :) Dodam, ze monitor będzie służył do gier w nowsze tytuły a moja karta do Galaxy GF7900GS. :]

airdamien23
komentarz
komentarz

Ja polecam z tych trzech ten

BenQ FP93GP 19"

Tak jak napisałeś matryca MVA jest dobra i podobno lepsza od TN czas reakcji 8ms czy 2ms praktycznie niczym się nie różnią a zależy też od producenta.

Ja osobiście poleciłbym Ci ten monitor

22" Samsung SyncMaster 226BW

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/Mon...pelny,id,43753/

Ja mam taki tylko 19"cali i jest naprawde rewelacyjny jak na matryce TN :)

cooperS
komentarz
komentarz

Benq. Ew. jakas Ijamyja, Nec, lub Asus.

Edu
komentarz
komentarz

Niestety 22" Samsunga SyncMaster 226BW nie wezme bo mam GeForca 256 MB, a on tego nie dźwignie. A czy za tego BenQ warto dać 950 zł?

Popek
komentarz
komentarz

Warto, to bardzo dobry monitor :)

airdamien23
komentarz
komentarz

Tak warto brać tego Benqa :) poczytaj jeszcze recenzje na necie na temat tego monitora.

Edu
komentarz
komentarz

Ale różnica między BenQ a LG L1900J-BF to tylko 70 zł, a LG prezentuje sie chyba o niebo lepiej (kontrast i czas reakcji). Na pewno BenQ? ;p Nie chciałbym pozniej załować...

Miiisza
komentarz
komentarz

Ja gdybym miał wybór to wybrał bym BenQ FP93GP 19", jest lepszy od tych dwóch modeli LG, ale poszukaj jeszcze w sklepach internetowych, moze dostaniesz coś lepszego za taką cene.

Edu
komentarz
komentarz

No to zastanowie sie nad kupnem tego BenQ. Wygladem nie poraża. Mogłby sie ktos wypowiedziec kto ma ten monitorek?

falcon1984
komentarz
komentarz

BenQ polecam od siebie, bardzo dobra matryca, ładne naturalne kolory, dobry kontrast i czas reakcji (nie smuży), idealny do gier i filmów

snip91
komentarz
komentarz

Mi bardziej podoba się LG z wyglądu, ale najbardziej chodzi o wygląd obrazu, a BenQ ma bardzo dobrą matrycę MVA. Mój wybór pewnie też padłby na niego. Ale 950 zł za niego to za wysoka cena, znajdziesz taniej.

falcon1984
komentarz
komentarz

On jest wart 850zł, ta cena 950 to za dużo.

Edu
komentarz
komentarz

Ale niestety taniej nie znalazłem, a z neta sciagac nie bede. Lepszym wyborem bedzie LG L1900J-BF? Zaproponujcie jakis monitor :)

Edu
komentarz
komentarz

Musi byc kwadrat bo moja karta nie dżwignie rozdzielczości panoramy.

falcon1984
komentarz
komentarz

Kup sobie jednak w sklepie internetowym ten monitor. Wyjdzie taniej i nie sadzę, żeby były jakiś problemy. Ten BenQ będzie ok dla tej karty.

Edu
komentarz
komentarz

Nie, przez neta nie bede kupował :P

Wiec jak: BenQ za 950 zł, czy ten LG z czerwoną podstawką za 1020 zł?

snip91
komentarz
komentarz

Ja brałbym BenQ. Ta matryca mnie bardziej przekonuje.

falcon1984
komentarz
komentarz

No ja też wolałbym LG mimo że LG ma atrakcyjniejszy wygląd zewnętrzny.

Edu
komentarz
komentarz
No ja też wolałbym LG mimo że LG ma atrakcyjniejszy wygląd zewnętrzny.

? :P

Rozumiem, że miało być: "Ja tez wolałbym BenQ" :)

Falcon, nie pożałuje kupując tego Benka? Musze byc w 100% pewny ze ten monitor jest bardzo dobry i ze ma super kolorki =]

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, miało być BenQ :lol:

Nie pożałujesz, sam go mam i jestem zadowolony. Z resztą poczytaj komentarze o tym modelu, wszystko zadowoleni są z niego :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.