x-kom hosting

Laptop do 3000zł

gocekklocek
utworzono
utworzono

Cześć, potrzebuje laptopa w granicach 3000zł z systemem, będzie służył do gier(gta v, w3) i codziennego użytku.

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak już kupować lapka do gier (W3) to zdecydowanie warto dopłacić do Lenovo Y50 z i5 + GTX960. Najwydajniejsza karta aż do ponad 5 tys, posiada dobrej jakości matryce IPS, podświetlaną klawiaturę i głośniki firmy JBL

 

do max 3k Asus R510 z i5 + GTX850 DDR3. Posiada matową matryce FHD i dobrą kulture pracy. Jeśli chodzi o wydajność to gtx960 z lenovo jest ~50% mocniejszy a to sporo,

avatarek
komentarz
komentarz (edytowane)

MSI gp60 z i5g + gtx850 ddr3

 

Lrnovo y70 z i5h + gtx860

 

MSI gp60 ma znacznie lepszą jakościowo matrycę niz asus r510 + ma także złącze msata pod dyski SSD

y70 to 17 calowa wersja y50tki + ma dotykową matrycę

gtx860 i 960 to ten sm chip tylko ze zmienioną nazwą i podbitym nieci taktowaniem rdzenia.

nawh
komentarz
komentarz (edytowane)

T

gocekklocek
komentarz
komentarz

Msi bardzo mi się podoba, ma on jakieś problemy z temp?

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

GTX960 jest ~50% mocniejszą kartą graficzną od GTX850 DDR3 z msi oraz Asusa a więc wydajnościowo jest przepaść.

gocekklocek
komentarz
komentarz

Dopiero teraz stwierdziłem, że laptop, będzie używany jak stacjonarka i ten lenovo y70-70 spełniałby moje oczekiwania, tym bardziej, że ma on ponad 17cali. Co o tym myślicie?

avatarek
komentarz
komentarz

dobry laptop w dobrej cenie

gocekklocek
komentarz
komentarz

Powiedz mi jeszcze, czy ma on jakies problemy z temp. i czy jest łatwy dostęp do podzespołów?

avatarek
komentarz
komentarz

nie tak

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.