x-kom hosting

Zdjecie mojego psa- przyblizenie

Gość
utworzono
utworzono

Czesc, ostatnio uruchomilem program pod tytulem photoshop CS2. Kupilem go na wyprzedazy w sklepie. Nie wiem jak obsluguje sie ten program i jak mozna go w dowolny sposob wlaczyc tak w miare prosto. Ja potrzebuje jedne czego chce to uruchomic go zeby moc zrobic logo dla mojego kanalu na yutubie. Mam kanal ktory zajmuje sie roznymi rzeczami, glownie opisuje w nim moje przygody w grach MMO i nie tylko (diablo tez ). W tym photosopie podobno mozna zrobic tak zeby rozne rzeczy na ekranie byly z polepszonymi kolorami i zebym w ogole mogl cos osiagnac. Pytnie jak wlaczyc te funkcje? Kliknalem w te ikone i nic. Uruchomilem photoshop.exe i program nie dziala. Jak wszedlem w start i nacisnalem na program i ikone to nic nie wlaczylem.

Geeek
komentarz
komentarz (edytowane)

Polecam ściągnąć darmowego gimpa, który jest dużo prostszy w obsłudze dla kompletnego laika, którym jak podejrzewam jesteś :P

Edytowane przez Geeek
Gość
komentarz
komentarz

Ale GIMP jest napisane płatny a ja juz wydałem 99 zł na PHOTOSHOP CS2!

RafDes
komentarz
komentarz

Za jakiego ty GIMPa chcesz płacić i skąd go pobierasz? Przecież GIMP jest na licencji freeware.

  • 1 miesiąc później...
Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

jak to? gosciu mi kazal zaplacic 120 zl za to i dopiero wtedy dostalem linka

Edytowane przez Ayakashy
Zayfi
komentarz
komentarz
jak to? gosciu mi kazal zaplacic 120 zl za to i dopiero wtedy dostalem linka

 

Ty się dobrze czujesz, czy robisz z innych idiotów?

 

http://www.gimpuj.info/index.php?action=download

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.