x-kom hosting

Jak zarobić na blogu w moim wieku? :(

tka
utworzono
utworzono

Witam ;) Mam 15 lat. Jak mi wiadomo Google AdWords jest od 18 roku życia i tu pojawia się problem. Jest to jedyny sposób który znam na zarobienie jakiejkolwiek kwoty na swojej stronie. Korzysta lub korzystał z niego mój wujek, więc wiem, że wystarczą chęci i miły pomysł żeby czerpać wielką satysfakcję z własnej strony. Czy w moim wieku są jakieś metody pokroju adwords na zarobienie przykładowo poprzez reklamy? Pozdrawiam!  :music:

Gość
komentarz
komentarz

Poproś rodziców żeby dołączyli do adwords, strona będzie na nich, ale ty będziesz zarabiał i pisał.

tka
komentarz
komentarz

Poproś rodziców żeby dołączyli do adwords, strona będzie na nich, ale ty będziesz zarabiał i pisał.

Też o tym pomyślałem, ale jak to wygląda od strony prawnej? Nie chcę aby wynikły jakieś problemy. 

Gość
komentarz
komentarz

Ich strona, a ty sobie tylko piszesz, kasa może nawet lecieć na ich konto i będą ci ją dawać, żaden problem.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Mozesz tez sprawdzac ile dokladnie tego przybedzie.

Edytowane przez Ayakashy
  • Dobra wypowiedź 1
  • 5 miesięcy później...
maternab89
komentarz
komentarz

raczej na blogu też się od razu nie zarabia, czasem może się okazać, że skończysz osiemnaście lat i dopiero uda Ci się zarobić jakąś większą kwotę pieniędzy, a tak to poproś rodziców lub starsze rodzeństwo żeby CI pomogli w tej sprawie, co do prowadzenia bloga to nie zapomnij dodawać codziennie postów, bo bez tego to na pewno nie uda Ci się zdobyć jakieś dobrego dochodu :) po za tym zawsze możesz pomyśleć o jakiejś innej formie zarobku, chociaż pewnie w innych wypadkach również rodzice będą musieli wyrazić zgodę :)

Gość
komentarz
komentarz

@maternab89
Zostałeś nominowany do złotej łopaty za odkop

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.