x-kom hosting

Plamki na ekranie

2104
utworzono
utworzono

Na ekranie wyświetlają mi się kolorowe piksele, nie moge sobie z tym poradzić, baiwłem się rivatunerem przy róźnych konfiguracjach i tylko zmnieniało się ich natężenie

co mam zrobić?

bez_tytuĹu.JPG

post-16115-1201995688_thumb.jpg

grubys
komentarz
komentarz

Pewien nie jestes ale bardzo możliwe ze wypaliły ci się pixele ,jezeli tak to juz leć do sklepu :)

pozdro

2104
komentarz
komentarz

tam jest błąd bo to nie piksele bo te miejsca się zmieniają to coś z kartą, bawiłe się rivatunerem to granic znaków zapytania ale to nie pomagało.

Sonido
komentarz
komentarz

To nie pixele. Masz padnięty rdzeń na grafie najprawdopodobniej. W każdym bądź razie jest to wina karty graficznej. Jeśli masz możliwość wpięcie innej to sprawdź, ale na moje oko to grafa.

airdamien23
komentarz
komentarz

Na moje oko są to artefakty najprawdopodobniej wadliwa karta graficza coś z rdzeniem karty graficznej lub pamięciami na karcie. Czy twoja karta graficzna się przegrzewa jakie osiąga temperatury sprawdz w Everescie i podaj temp. ?

2104
komentarz
komentarz

temp

płyta główna 51 oC

procesora 63oC

możliwe, że mam uszkodzoną karte, tylko ze musze wymieniać całą płyte, bo w laptopach chyba samoej karty się nie da wymienić..

Sonido
komentarz
komentarz

Kręciłeś RivaTunerem grafę w lapie? Chlopie, toz to samobojstwo. Wiesz jakie jest chlodzenie w lapach... a tymbardziej na karcie. Wcale się nie dziwię, że arty wyskoczyły.

2104
komentarz
komentarz

problem pojawił siępo wymianie dysku twardego, gdy już wgrywałem wina... mam chyba walniętą karte graficzną, a dopiero potem któs mi powiedział żebym rivatunerem coś zmieniła co do grzania to on od nowości był ciepły.

Sonido
komentarz
komentarz

Nie chodzi o grzanie, po prostu nie powinno się kręcić czy też coś zmieniać w kartach graficznych w laptopach. Tak samo jak nie podkręca się graf w deskach na pasywnym chłodzeniu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.