x-kom hosting

Laptop do 6000 zł na którym GTA V pójdzie na ultra

PlCharles1995UK
utworzono
utworzono

Dzień dobry, tak jak w temacie, myślicie, że jest możliwość kupienia laptopa za maksymalnie 6000 zł na którym GTA 5 pójdzie na najwyższych możliwych wymaganiach?

Ewentualnie PC za 4000 + te 2 tysiące przeznaczyłbym np. Na jakiegoś laptopa do filmów etc ponieważ laptop też mi jest potrzebny.

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Z laptopów najwydajniejsze konfiguracje to MSI GT70 z i7 + GTX970. Jest to laptop klasy DTR z wydajnym układem chłodzenia ale z tego powodu posiada sporą obudowę. Wersja z SSD + HDD

 

bardziej mobilny MSI GE72 z i7 + GTX970. Wydajność taka sama, ale ze względu na cieńszą obudowę ma wyższe temperatury. W zestawie z większym ssd

 

opcjonalnie jego mniejszy brat MSI GE62 z i7 + GTX970, który rożni się tylko wielkością obudowy. W tej konfiguracji z mniejszym ssd

 

Co do gta5 zerknij tutaj

https://www.youtube.com/watch?v=CcldfIyRJSA

avatarek
komentarz
komentarz

co do laptopów za 2 kółka

 

Lenovo g510 z i3m + ssd 240gb

zwyczajny typowo domowy laptop z szybkim dyskiem SSD, który mocno podniesie komfort pracy

obudowa raczej przeciętna

 

z troche lepszą obudową i lepszym serwisem Dell 3543 z i5u + gt820m

gwarancja w usłudze Domowa naprawa dell

obudowa z lepszej jakości tworzyw

 

co do gtav.... jak tylko ta 1 gra Cię interesuje to może lepiej konsole ? :>

PlCharles1995UK
komentarz
komentarz

Konsolę mam, podałem przykład GTA V bo jednak jest to wymagająca gra i jeśli mój laptop odpali taką grę na ultra poradzi sobie z dobrymi grami przynajmniej kilka lat tak myślę a nie wszystkie exy wychodzą na konsole :P

Gość
komentarz
komentarz

Do 2000 zł mozesz minimalnie dołozyc i wybrac Acer e5-571g z i5U i GF840m. Laptop jest niezle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 5h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głosny ani sie nie przegrzewa. Windows 8.1 w cenie.

 

Masz tutaj ubezpieczenie w razie czego konfiguracja pozwoli Ci pograc w gieki typu CS GO a nawet nowsze itp :)

avatarek
komentarz
komentarz

i mieć 3 urządzenia do gier........

laptopa konsole i PC

interesujące.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Chesz isc do kolegi zagrac w CS GO czy loka wota inne gierki online.

Stacjonarki nie zabierzesz no chyba ze jestes hardkorem

Na konsoli... no właśnie :)

 

Masz prosta odpowiedz.

200 zł to nie wydpadek a ma dobry laptop całkiem niezle wykonany który NADA sie do gier.

Krieger
komentarz
komentarz

i mieć 3 urządzenia do gier........

laptopa konsole i PC

interesujące.

 

I co w tym dziwnego?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.