x-kom hosting

laptop 2500 zł

Matius28
utworzono
utworzono

Cześć

Mam do was pytanko:) 

Poszukuje laptopa (preferuje lenovo ale jestem otwarty na propozycje)
 

Wymagania dla mnie:

- dysk twardy bez ssd 

- ram min 8 
- grafika hmmmm trudno mi to nazwać ale jak jakiś wiedźmin pójdzie na wysokich to fajnie, autocad też wtedy pójdzie :D 

- procek, zdaje sie na was, pracowałem na i3 i było spoko, ale jestem otwarty na propozycje. Myślę że nie jest super hiper i7
- błyszczący ekran
- podświetlana klawiatura

+ jestem otwarty na inne uwagi 

 

Jaro070
komentarz
komentarz

2500 zł i Wiedźmin 3 się nie łączą.

Matius28
komentarz
komentarz (edytowane)

opowiadasz.  Mam przetestowane na 

http://www.x-kom.pl/p/203395-notebook-laptop-15-6-lenovo-g510-i3-4100m-4gb-1000gb-dvd-rw-r7-m265.html?partnerid=100448925&sm12=MTc=&ts=1413749291&token=13f07041c3181d769247c5df1a48b513#oceny

 

i bez problemu działa wiedźmin, owszem nie na wysokich ale na srednich w 30 fpsach spokojnie daje rade. na niskich spokojnie 50

Powiedzmy że wiedźmin w średnich :) 

avatarek
komentarz
komentarz (edytowane)

acer e5-572 z i5m + gt840m + Ful hd

dobra wydajność jak na ten segment

mocna bateria

w w3 jednak nie pograsz na tym gpu ani w tym budzecie, przynajmniej w sensownym fpsie

w w2 tak ale tez bez szalu w detalach. Te gry to kilery sprzętowe

w w1 nawet nie wiem bo to staroć, ruszy bez problemu

 

Lenovoz710 z i5m + gt840m Full hd

Wydajność identyczna jak wyżej

ma aluminiową obudowę

głośniki JBL ( top laptopowe)

podświetlana klawiatura

 

ofc oba mają matryce Full hd ktora sie przyda w cadzie.

 

Ostatni lapek to

 

Lenovo z50 z i7ulv + gt840m FHD

ma matryce full hd ( z myślą o cadzie)

i7 ulv czyli 2 rdzenie 4 wątki i wydajność na poziomie i5M

Grafika taka sama

Obudowa stosunkowo Cienka jak na 15 "

 

oczywiście zapamiętaj zależność w kwestii wydajności procesorów z serii M i ulv ( energooszczędnych)

 

i5m = i7ulb

półke niżej masz i3m = i5ulv

Gość
komentarz
komentarz

Dell insprion 3542 z i7 ulv i GF840m. Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera (serwisanta) i laptop jest naprawiany na miejscu). Łatwy dostep do podzespołów, umiarkowane temperatury, przyzwoity czas pracy na baterii. Ze względu na matryce HD bedziesz miał wiecej FPS niz w laptopach tutaj podanych w temacie

 

Acer e5-571g z i5U i GF840m. Matryca FULL HD Laptop jest niezle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 5h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głosny ani sie nie przegrzewa. 

Matius28
komentarz
komentarz

Dziękuję bardzo za odp  i proszę o kolejne pomysły :) 

avatarek
komentarz
komentarz

moze styknie. Laptopy to nie bluzki czy torebki. Jest limitowana ilośćrozsądnych opcji kupna.

W twoim wypadku priorytetem jest matryca z sensownym obszarem roboczym wiec Full HD to twój główny cel poszukiwań.

  • Dobra wypowiedź 1
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.