x-kom hosting

maly tuning:) ocencie:)

Dragaoo
utworzono
utworzono

witam wszystkich:)

ciekawy jestem co sadzicie o moim troszeczke przerobionym kompie:D

nie jest to jakies cudo, sam uwazam ze jeszcze moza było by duzo zrobic, ale najlepij jak wy to ocenicie, tylko szczerze prosze:P (dodam jeszcze ze jestem zielony w tych sprawach i to było pierwsze moje takie "dzieło".

pozdro

snip91
komentarz
komentarz

Zdjęcia nocne słabej jakości i mało widać, ale efekt fajny. Widzę, że sam neonka robiłeś z węża ogrodowego :P Lepszy efekt by był jakby wentyl na procku świecił ;) Do tego świecące w budzie. Ale jak na budżetową robótkę, OK :)

Dragaoo
komentarz
komentarz
Zdjęcia nocne słabej jakości i mało widać, ale efekt fajny. Widzę, że sam neonka robiłeś z węża ogrodowego :P Lepszy efekt by był jakby wentyl na procku świecił ;) Do tego świecące w budzie. Ale jak na budżetową robótkę, OK :)

no niestety taki aparat w telefoniku:) tzn wiesz staralem wlozyc w to jak najmniejsze koszty, w sumie to mnie wyniosło jakies 25zl (farba + silikon + swiecidełka) a reszte miałem pod reka:) no pomysle nad tym prockiem cos musze doczepic:P

Gość
komentarz
komentarz

:) Razem zrobilismy coś pieknego :D, super wygląda

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.