x-kom hosting

Laptop, który pociągnie nowsze tytuły na niskich wymaganiach [2700 zł]

Bujo23
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!

Moje zapytanie dotyczy laptopa, który pociągnąłby przede wszystkim Wiedźmina 3 na niskich wymaganiach - nie musicie się sugerować wymaganiami tej gry ponieważ da się ją odpalić na takim sprzęcie: https://www.youtube.com/watch?v=jmDkBN2gSkc

Chodzi o to żeby w grze uzyskać chociaż te 30-40 fps na jak widać na filmie, bardzo zeszpeconej grafice. To absolutne minimum. W sumie jeżeli pociągnie Wiedźmina to inne gry typu CS:GO, League of Legends czy FIFA 15 nie powinny być problemem, ale dobrze by było żeby na niskich ustawieniach graficznych również działały płynnie - tu już dobrze byłoby gdyby płynność sięgała 60 fps. Dodatkowo chciałbym żeby laptop miał już wliczony w koszta system operacyjny. Wiem, że trudno znaleźć laptopa w takiej cenie, sam szukałem kilkanaście godzin i mam tylko kilku kandydatów dlatego pytam lepiej obeznanych w tym temacie. :P

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

avatarek
komentarz
komentarz (edytowane)

Asus r510 z i5h + gtx850 to najtanszy laptop z przyzwoitą wydajnością

 

troche droższy jest MSI gp60 z i5h + gtx860 - ma znacznie lepsza jakościowo matrycę i powinien mieć złącze msata pod ssd ale cos nie widze w specyfikacji wiec nie wiem czy ten egzamplarz go ma.

 

a najsensowniej by było doniwestować do Lenovo y50 / Lenovo y50

który ma 40/50% mocniejszą grafikę

 

wiedźmin 3 to kiler sprzętowy.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.