x-kom hosting

Ge Force GTX 860M vs GTX 960 M Którą lepiej wybrać karte w laptopie ?

Filipo33
utworzono
utworzono

Mam pytanie tak jak w temacie którą lepiej wybrać karte graficzna i czy ma znaczenie którą wybiore ?? Któraś może mniej się grzeje ? Jesli tak to która ??

Gość
komentarz
komentarz

Róznica w tempraturach jest malutka.

Wydajnosciowo sa bardzo podbne GTX960m to GTX860m z podkręconym zegarem.

 

Zalezy jak kupujesz laptopa jaki masz budzet wtedy można CI powiedziec która będzie lepsza.

Filipo33
komentarz
komentarz

Róznica w tempraturach jest malutka.

Wydajnosciowo sa bardzo podbne GTX960m to GTX860m z podkręconym zegarem.

 

Zalezy jak kupujesz laptopa jaki masz budzet wtedy można CI powiedziec która będzie lepsza.

4600


4600

Myśle nad Acer VN7 Z DYSKIEM ssd m.2 120 + 1000 razem w srodku


4600


Myśle nad Acer VN7 Z DYSKIEM ssd m.2 120 + 1000 razem w srodku

tylko on ma karte ge force 860M technologia maxwell


4600


Myśle nad Acer VN7 Z DYSKIEM ssd m.2 120 + 1000 razem w srodku


tylko on ma karte ge force 860M technologia maxwell

on kosztuje 4670 razem z systemem windows7


4600


Myśle nad Acer VN7 Z DYSKIEM ssd m.2 120 + 1000 razem w srodku


tylko on ma karte ge force 860M technologia maxwell


on kosztuje 4670 razem z systemem windows7

i to jest juz mój max cenowy jaki bym chcial wydać na laptopa . Zainteresowal mnie bo nie ma problemów w nim z throttlingiem nie grzeje sie ma wentylatory w srodku

Gość
komentarz
komentarz

Dokładnie chodzi o ten model Acer vn7-591g z i7 i GTX860m. Matryca FULL HD IPS dobrej jakości. Podświetlana klawiatura, dobrze wykonania smukła obudowa , elegancki wygląd, dobra jakość dźwięku. Jest to dobry wybór.

 

Troszke drożej masz jeszcze Acer vn7-791g z i7 i GTX860m. Matryca FULL HD IPS dobrej jakości, dobre wykonanie przy tym ładna obudowa z ciekawymi detalami, lekki mobilny jak na 17 cali, miejsce na dysk SSD m2, dobra ogólna wydajność oraz kultura pracy, całkiem niezłe audio. Ma on lepsze tempratury od mniejszego brata

 

Z alternatyw masz jeszcze MSI GE60 z i7 i GTX960m. Matryca FULL HD PLS. Podswietlana klawiatura, aluminiowa obudowa, dysk SSD msata.

 

Róznica miedzy GTX860m a GTX960m to tak 5% wiec nie jest to duza.

Filipo33
komentarz
komentarz

Dokładnie chodzi o ten model Acer vn7-591g z i7 i GTX860m. Matryca FULL HD IPS dobrej jakości. Podświetlana klawiatura, dobrze wykonania smukła obudowa , elegancki wygląd, dobra jakość dźwięku. Jest to dobry wybór.

 

Troszke drożej masz jeszcze Acer vn7-791g z i7 i GTX860m. Matryca FULL HD IPS dobrej jakości, dobre wykonanie przy tym ładna obudowa z ciekawymi detalami, lekki mobilny jak na 17 cali, miejsce na dysk SSD m2, dobra ogólna wydajność oraz kultura pracy, całkiem niezłe audio. Ma on lepsze tempratury od mniejszego brata

 

Z alternatyw masz jeszcze MSI GE60 z i7 i GTX960m. Matryca FULL HD PLS. Podswietlana klawiatura, aluminiowa obudowa, dysk SSD msata.

 

Róznica miedzy GTX860m a GTX960m to tak 5% wiec nie jest to duza.

 

Zalezy mi na laptopie 15,6 cali max nic wiekszego . Mam podkładke chłodząca cooler master 3 wiec mysle ze nie bedzie źle

Gość
komentarz
komentarz

W takim razie to nie ma sie co martwic Acer bedzie dobrym wyborem.

 

No chyba ze nie potrzebny Ci duży dysk wtedy mozesz jeszcze zobaczyc Lenovo y50-70 z i7 i GTX960m + SSD 250 gb. Matryca FULL HD IPS. Podświetlana klawiatura, głośniki JBL, dobre wykonanie, smukła, elegancka obudowa, łatwy dostęp do układu chłodzenia, dobre rozmieszczenie portów, dość długi czas działania (jak na takie podzespoły). Najlepszy stosunek ceny do wydajności.

Filipo33
komentarz
komentarz

W takim razie to nie ma sie co martwic Acer bedzie dobrym wyborem.

 

No chyba ze nie potrzebny Ci duży dysk wtedy mozesz jeszcze zobaczyc Lenovo y50-70 z i7 i GTX960m + SSD 250 gb. Matryca FULL HD IPS. Podświetlana klawiatura, głośniki JBL, dobre wykonanie, smukła, elegancka obudowa, łatwy dostęp do układu chłodzenia, dobre rozmieszczenie portów, dość długi czas działania (jak na takie podzespoły). Najlepszy stosunek ceny do wydajności.

 

Jaka jest różnica miedzy tym lenovo a Acer co jest lepsze ??


Jaka jest różnica miedzy tym lenovo a Acer co jest lepsze ??

Który ma lepszą klawiature ?? Acer czy Lenovo ??


Jaka jest różnica miedzy tym lenovo a Acer co jest lepsze ??


Który ma lepszą klawiature ?? Acer czy Lenovo ??

Myslalem nad Acerem poniewaz tak , system mialbym na ssd i gry a na 1000gb bym zainstalował baze rąk z pokera którą przenosze z innego laptopa


Jaka jest różnica miedzy tym lenovo a Acer co jest lepsze ??


Który ma lepszą klawiature ?? Acer czy Lenovo ??


Myslalem nad Acerem poniewaz tak , system mialbym na ssd i gry a na 1000gb bym zainstalował baze rąk z pokera którą przenosze z innego laptopa

 

Musze sie przejsc do mediamarktu zobaczyć klawiature w tym acerze jak wyglada czy jest wygodna


Jaka jest różnica miedzy tym lenovo a Acer co jest lepsze ??


Który ma lepszą klawiature ?? Acer czy Lenovo ??


Myslalem nad Acerem poniewaz tak , system mialbym na ssd i gry a na 1000gb bym zainstalował baze rąk z pokera którą przenosze z innego laptopa


 

Musze sie przejsc do mediamarktu zobaczyć klawiature w tym acerze jak wyglada czy jest wygodna

 

Niestety dużo złego przeczytałem na forach o matrycy IPS w lenovo ze jest ciemniejsza niz w Acerze że jest gorsza jakosc kolorów

Gość
komentarz
komentarz

Matryca w Acerze jest lepsza. Co do klawiatury to juz zalezy od Ciebie czy tobie bedzie pasowac, mi osobiscie pasuje.

Filipo33
komentarz
komentarz

Jaka jest różnica miedzy tym lenovo a Acer co jest lepsze ??


Który ma lepszą klawiature ?? Acer czy Lenovo ??


Myslalem nad Acerem poniewaz tak , system mialbym na ssd i gry a na 1000gb bym zainstalował baze rąk z pokera którą przenosze z innego laptopa


 

Musze sie przejsc do mediamarktu zobaczyć klawiature w tym acerze jak wyglada czy jest wygodna


 

Niestety dużo złego przeczytałem na forach o matrycy IPS w lenovo ze jest ciemniejsza niz w Acerze że jest gorsza jakosc kolorów

 

 

http://pclab.pl/art59022-3.htmltu jest test lenovo y50-70

avatarek
komentarz
komentarz

tutaj masz jeszcze 17 calówa wersje y50tki tzn Lenovo y70 z i7 + gtx860

ma matryc ips ktora jest minimalnie lepsza niz ta z acera

obudowa jest cienka

Filipo33
komentarz
komentarz (edytowane)

http://www.mediamarkt.pl/notebook-acer-aspire-v-nitro-vn7-591g,id-1016209  znalazłem go w innej konfiguracji ale to nie wazne


tutaj masz jeszcze 17 calówa wersje y50tki tzn Lenovo y70 z i7 + gtx860

ma matryc ips ktora jest minimalnie lepsza niz ta z acera

obudowa jest cienka

Błyszczacy LED dzieki trzymam sie z daleko od tego już oczy mnie bola jak siedze długo . Robilem prezentacje i siedzialem 4 h przed kompem to oczy mnie bolały dzieki ale nie .


http://www.mediamarkt.pl/notebook-acer-aspire-v-nitro-vn7-591g,id-1016209  znalazłem go w innej konfiguracji ale to nie wazne


Błyszczacy LED dzieki trzymam sie z daleko od tego już oczy mnie bola jak siedze długo . Robilem prezentacje i siedzialem 4 h przed kompem to oczy mnie bolały dzieki ale nie .

 

 

Niestety też wyczytałem że trudny dostęp do podzespołów tam jest w komputerze w tym Acerze VN7 , trzeba go całego rozbierac

Edytowane przez Filipo33
Gość
komentarz
komentarz

Obudowa jest slim wiec wiesz.

avatarek
komentarz
komentarz

ja siedze o wiele więcej niz 4 h dziennie przed matrycą glare i jakoś mnie nic nie boli

dziwne :/

Filipo33
komentarz
komentarz

Obudowa jest slim wiec wiesz.

co to znaczy że slim jest obudowa ?? Cienka ?? I co z tego ??

Gość
komentarz
komentarz

To ze obudwa jest slim to musili wszystko skompresowac i dla tego jes trudny dostęp.

Filipo33
komentarz
komentarz

ja siedze o wiele więcej niz 4 h dziennie przed matrycą glare i jakoś mnie nic nie boli

dziwne :/

Każdy ma inne wrazenie . Mnie oczy bolą


To ze obudwa jest slim to musili wszystko skompresowac i dla tego jes trudny dostęp.

tak patrze na dyski M.2 są naprawde drogie 256 gb kosztuje ponad 450 zł


Każdy ma inne wrazenie . Mnie oczy bolą


tak patrze na dyski M.2 są naprawde drogie 256 gb kosztuje ponad 450 zł

czy pod M.2 nie podłącze dysku sata jakiegoś 1,8 np. ??


Każdy ma inne wrazenie . Mnie oczy bolą


tak patrze na dyski M.2 są naprawde drogie 256 gb kosztuje ponad 450 zł


czy pod M.2 nie podłącze dysku sata jakiegoś 1,8 np. ??

albo msata ?? coś tanszego ??

Gość
komentarz
komentarz

Nie podłączysz dysk SSD m2 ja osobiscie mam 120 gb i mi wystarcza nawet połowa jeszcze wolna.

Filipo33
komentarz
komentarz

Nie podłączysz dysk SSD m2 ja osobiscie mam 120 gb i mi wystarcza nawet połowa jeszcze wolna.

Ok ale ty masz system i gry ?? A jak ja jeszcze wrzucę baze rąk ok 200-300 mb


Nie podłączysz dysk SSD m2 ja osobiscie mam 120 gb i mi wystarcza nawet połowa jeszcze wolna.

Masz Dysk SSD m.2  ??

Gość
komentarz
komentarz

Tak SSD m2.

Mam system najwazniejsze programy w gry za bardzo nie gram troche CS GO (o dziwo sam CS GO zajmuje ponad 10 GB)

Filipo33
komentarz
komentarz

Ok ale ty masz system i gry ?? A jak ja jeszcze wrzucę baze rąk ok 200-300 mb


Masz Dysk SSD m.2  ??

Niby jeszcze jest talerzowiec

Gość
komentarz
komentarz

Tyle pierdół o wszystkim i o niczym matko bosko. Decyzja jest prosta jak krzak.
Potrzebujesz mieć 2 dyski w laptopie i kartę pokroju gtx860 lub gtx960?
Masz dwa wybory: 
- tańszy MSI z gorszym chłodzeniem i gorszą matrycą
- droższy Acer z lepszym chłodzeniem i lepszą matrycą

Między kartami nie ma różnicy, oprócz ceny +-200zł. KROPKA. Nie ma nad czym kontemplować.

Filipo33
komentarz
komentarz

Tak SSD m2.

Mam system najwazniejsze programy w gry za bardzo nie gram troche CS GO (o dziwo sam CS GO zajmuje ponad 10 GB)

JA myslalem o Fifie 2015 , PES 2015 , Need For Speed .

Gość
komentarz
komentarz

Do takich gier nie potrzebujesz nawet gt860m.

Filipo33
komentarz
komentarz

Do takich gier nie potrzebujesz nawet gt860m.

Ale wole wziasc dobra karte żeby plynnie chodzilo . Jeszcze pogram w call of duty .


Ale wole wziasc dobra karte żeby plynnie chodzilo . Jeszcze pogram w call of duty .

Pada bede podpinal pod laptopa .


Ale wole wziasc dobra karte żeby plynnie chodzilo . Jeszcze pogram w call of duty .


Pada bede podpinal pod laptopa .

 

Jutro jade ogladnać laptopa do mediamarktu jest troszke w innej konfiguracji ale chce zobaczyc jaka ma klawiature ten Acer


Ale wole wziasc dobra karte żeby plynnie chodzilo . Jeszcze pogram w call of duty .


Pada bede podpinal pod laptopa .


 

Jutro jade ogladnać laptopa do mediamarktu jest troszke w innej konfiguracji ale chce zobaczyc jaka ma klawiature ten Acer

Touchpad

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Wziąć*

Do CoD'a też nie jest niezbędny gtx860m.

Nie musisz instalować na SSD nic oprócz programów i systemu. Instalowanie gier na SSD nie daje żadnych większych efektów wspomagających ich działanie. 


@Edit:
Sam sobie odpowiadasz na to co piszesz. To już jest komiczne wręcz.

Edytowane przez heaven92

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.