x-kom hosting

[max.3000] Laptop na studia - wysoka wydajność

borek111
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, prawdopodobnie od października zacznę studia automatyka i robotyka na wydziale eiti na Politechnice Warszawskiej (zależy od wyniku matury ale jstem dobrej myśli :) ). W związku z tym będę potrzebował odpowiedniego laptopa. Niestety nie mam pojęcia jak dokonać odpowiedniego wyboru, dlatego piszę tutaj. Poszperałem trochę w internecie i wiem ze bede potrzebował dużej wydajności urządzenia. Wydaje mi się ze odpowiedni będzie laptop lennovo z serii S lub dell latitude, jednak który model konkretnie -n ie mam pojęcia. Do dyspozycji mam maksymalnie 3000 zł. Proszę o jakieś rady i z góry dziękuję za pomoc :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Z takich wydajniejszy opcji masz Acer e5-572g z i7M i GF840m. Matowa matryca FULL HD wiekszy obraz roboczy. Laptop jest nieźle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 5h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głośny ani się nie przegrzewa. Pełyn procesor 4 rdzeniowo 8 watkowy.

 

Asus r510jk z i7 i GTX850m. Matryca FULL HD. Dobra kultura pracy jak na asusa przystało, masz moce podzespoły. Równiez procesor 4 rdzeniowy 8 watkowy.

Jeśli chodzi o asusa masz na niego  rabat 100,00 zł na hasło "forum X-KOM.PL" wpiszujesz go w pole uwaga do zamówien

 

Ewentualnie 17 calowy Lenovo Z710 z i5 i GF840m. Matryca FULL HD. Podświetlana klawiatura, głośniki JBL, aluminiowa obudowa (stylowy wygląd), doskonała kultura pracy w każdym aspekcie, łatwy dostęp do podzespołow.

 

Z serii bieznesowej Dell latitude 3540 z i5 ulv i HD8850m. Matowa matryca nie odbija otoczenia. Laptopa posiada stylowa i dobrze wykonana obudowa aluminiowa. Bardzo dobre czasy pracy na akumulatorze do 6h na wifi, łatwy dostęp do podzespołów, wygodna klawiatura, mała głośnośc układu chłodzenia. 3 letnia gwarancjia biznesowa Dell "Serwis u klienta następnego dnia roboczego to najszybsza i najlepsza forma serwisowania" 

borek111
komentarz
komentarz

Dzięki, a jak myślicie, czy opłaca się może też porozglądać za komputerem z dotykowym ekranem (i windowsem 8, a potem 10), czy to niepotrzebny bajer?

avatarek
komentarz
komentarz

nei w twoim wypadk ubo masz ograniczony budzet

zreszta dotyk to domena 13 calówek

Krieger
komentarz
komentarz (edytowane)

Z dotykowym 15,6" ekranem masz HP x360 z i5ulv + 8GB RAM oraz drożej lepiej wykonanego Della 5548 z i7ulv + 8GB - aluminiowa obudowa, sporo mocniejsza karta graficzna i lepszy serwis z 2 letnią gwarancją naprawy domowej. Obydwa posiadają podświetlane klawiatury.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.