x-kom hosting

Laptop do gier do 2000zł

Tomenis2000
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim. Kupiłem 2 lata temu laptopa asus x550ca-xo090h. Jest on beznadziejny do gier takich jak cs go i need for speed rivals. Chciałbym prosić o pomoc w sprzedaniu go albo zamontowaniu lepszych części. Tak aby wyszło najlepiej i najtaniej. Jakbym miał go sprzedać albo kupić lepsze części to powiedzcie jak i gdzie. Bardzo proszę o pomoc.

 

pommpon
komentarz
komentarz

Tam nic już nie zmodernizujesz w tym laptopie to nie stacjonarka.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Dokładnie pozostaje kupno nowego.

 

Do 2000 zł najwydajniejszy do gier to Toshiba satellite c55 z i3M i GF740m win 8 w komplecie.

 

Troche drożej masz Acer e5-571g z i5U i GF840m. Laptop jest niezle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 5h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głosny ani sie nie przegrzewa. Windows 8.1 w cenie.

 

Bez systemu masz jeszcze Asus r553ln z i5 ulv i GF840m. Ma aluminiowa obudowe.

 

GF840m jest jakies 15-20% wydajniejsz od GF740m

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Sprzedać na allegro dołożyć i kupić:
[url="http://x-kom.pl/p/202277-notebook-laptop-15-6-acer-v3-572g-i5-4210u-8gb-1000-gf840m.html?partnerid=100698762&sm12=MjI=&ts=1434800222&token=9c1145de5e747955031a1390b641aaa3"]Acer V3-572G  i5u 8gb DDR3 GeForce 840m[/url] - wydajny nisko napięciowy procesor i5, minimalna na dzisiejsze czasy wg mnie karta graficzna gt840m i 8gb ramu + matowa matryca. To czego Ci potrzeba. Poza tym dobre wykonanie i bardzo pojemna bateria. Trochę ponad budżet, ale niżej nie ma co schodzić jeśli nie chcesz zaraz spotkać się z podobnym problemem jak w tym momencie.

avatarek
komentarz
komentarz

Lenovo z50 z i5ulv + gt840m FHD

Laptop ma wydajne podzespoły i matrycęfull hd, któa co prawda w grach się nie przyda ale w reszcie zastosowań daje znacznie wiekszy komfort pracy dzięki większemu obszarowi roboczemu i bardziej szczegółowemu ostrzejszemu obrazowi

Tomenis2000
komentarz
komentarz

no dobra dzięki za tyle propozycji ale teraz bym prosił żeby ktoś mi powiedział jak i gdzie mam go sprzedac


Dokładnie pozostaje kupno nowego.

 

Do 2000 zł najwydajniejszy do gier to Toshiba satellite c55 z i3M i GF740m win 8 w komplecie.

 

Troche drożej masz Acer e5-571g z i5U i GF840m. Laptop jest niezle wykonany, posiada mocna akumulator nawet do ponad 5h działania na wifi, dobra kultura pracy, nie jest głosny ani sie nie przegrzewa. Windows 8.1 w cenie.

 

Bez systemu masz jeszcze Asus r553ln z i5 ulv i GF840m. Ma aluminiowa obudowe.

 

GF840m jest jakies 15-20% wydajniejsz od GF740m

no dobra dzięki za tyle propozycji ale teraz bym prosił żeby ktoś mi powiedział jak i gdzie mam go sprzedac

Gość
komentarz
komentarz

Olx, allegro wystawiasz i czekasz :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie kupuj laptopa do gier z 4gb ramu. Sam system 64 bitowy potrzebuje jakieś ~2-2.5 GB ramu.

Gość
komentarz
komentarz

Nie kupuj laptopa do gier z 4gb ramu. Sam system 64 bitowy potrzebuje jakieś ~2-2.5 GB ramu.

Nie plec bzdur i przeczytaj jeszcze raz post autora 1 post.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Need for speed rival ma sam w minimalnych wymaganiach 4 gb RAMu, a co dopiero nowsze produkcje w które będzie chciał zagrać? To Ty nie pleć bzdur i nie polecaj nieużytecznego sprzętu.

Tomenis2000
komentarz
komentarz

wiecie za ile bym mógł tak go sprzedać ?


Need for speed rival ma sam w minimalnych wymaganiach 4 gb RAMu, a co dopiero nowsze produkcje w które będzie chciał zagrać? To Ty nie pleć bzdur i nie polecaj nieużytecznego sprzętu.

wiecie za ile bym mógł tak go sprzedać ?


Nie plec bzdur i przeczytaj jeszcze raz post autora 1 post.

wiecie za ile bym mógł tak go sprzedać ?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.