x-kom hosting

Laptop do gier (używany) 1300-1400 zł MAX i nie więcej.

BlackNatural
utworzono
utworzono

Szukam laptopa do gier takich jak:

-FIFA 15/16 na nisko-średnich 

-CS GO przy swobodnej rozgrywce bez zacinania przy smoke dużych strzelaninach itd.

-Gry typu The settlers które będą się szybko ładować

-Gry darmowe, które się ściąga z przeglądarki na średnio-wysokich bez ścinki

Laptop ma być używany(możecie tylko podać propozycje, wszyscy producenci oprócz Toshiba).Chcę kupić laptopa z OLX, chodzi mi o mniej wymagające strzelanki gry mmo itd.

Co sądzicie o lenovo g50-70 z i5/i3? Da radę, kolegi znajomy sprzedaje osiągnę to co chcę z tym laptopem.

 

Gość
komentarz
komentarz

Szukaj w tej cenie coś z i3M/i5M + HD8750 lub GF740m.

 

Albo poczekaj na pomoc od Panów Youki lub Jaro070 znaja sie dobrze na używkach

BlackNatural
komentarz
komentarz

Szukaj w tej cenie coś z i3M/i5M + HD8750 lub GF740m.

 

Albo poczekaj na pomoc od Panów Youki lub Jaro070 znaja sie dobrze na używkach

Jeśli w ogóle odpowiedzą, ale dzięki za podpowiedź 

avatarek
komentarz
komentarz

Lenovo g500 / gr510 z i3m + radeon 8750 tudziez wersja z radeonem r7 260/265

MSI cs61 z i3m + gt640 / gt730

Acer v3-571g z i3m + gt640/ gt730

 

 

wszystko pi razy drzi ta sama wydajność

BlackNatural
komentarz
komentarz

Lenovo g500 / gr510 z i3m + radeon 8750 tudziez wersja z radeonem r7 260/265
MSI cs61 z i3m + gt640 / gt730
Acer v3-571g z i3m + gt640/ gt730


wszystko pi razy drzi ta sama wydajność

a na ile fps moge liczyc przy tych kartach i procesorze?(w tych grach co napisalem)
avatarek
komentarz
komentarz

karty mobilne - > google

BlackNatural
komentarz
komentarz

karty mobilne - > google

A jakie laptopy polecasz do 1500 zł, ale nowy na raty? Da rade moim wymaganiom w cs-ie zależy mi na pełnej płynności w smoke itd. FIFA 15/16 tak samo mogą być najniższe byle by była pełna płynność w grze.

Krieger
komentarz
komentarz

Pójdzie na najniższych

BlackNatural
komentarz
komentarz

Pójdzie na najniższych

 

Pójdzie na najniższych

A cs go przy smoke itd.? Wiem, że dałeś mi testy wydajności, ale pewnie to z prockiem i7 itd. lepiej zapytać kilka osób, niż później żałować zakupu.

Krieger
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=NM9sKWiRs7w

avatarek
komentarz
komentarz

A jakie laptopy polecasz do 1500 zł, ale nowy na raty? Da rade moim wymaganiom w cs-ie zależy mi na pełnej płynności w smoke itd. FIFA 15/16 tak samo mogą być najniższe byle by była pełna płynność w grze.

mowa była o uzywkach więc pociągnałem ten wątek

BlackNatural
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=NM9sKWiRs7w

To jest pokazane na najwyższych?

Krieger
komentarz
komentarz

Nie, na wysokich

BlackNatural
komentarz
komentarz

Nie, na wysokich

Czyli na najniższych będzie powyżej 60 fps i przy smoke pełna płynność? Kupować na raty przez internet czy w w sklepie nie daleko jakieś rtv agd, media expert itd.

Krieger
komentarz
komentarz

W sklepach typu euro, media jest zazwyczaj drożej. Kupując przez internet masz możliwość zwrotu bez podania przyczyny np. gdyby laptop Cię nie satysfakcjonował.

BlackNatural
komentarz
komentarz

W sklepach typu euro, media jest zazwyczaj drożej. Kupując przez internet masz możliwość zwrotu bez podania przyczyny np. gdyby laptop Cię nie satysfakcjonował.

ok dziekuje. Mam do Ciebie pytanie laptop uzywany vs laptop nowy z internetu? Jedno i drugie bedzie tak samo wydajniejsze? Jedno i drugie uzyska pelną plynnosc w cs go przy smoke i duzych sttzelaninach, fifa 15/16 niskie bez przycinek i oczywiscie czy procki nie maja blokady na fife, bo cos pisalo, ze ponizej ilus tam rdzeni fifa sie nawet nie wlaczy.
Krieger
komentarz
komentarz

Używany zawsze będzie wydajniejszy w tej samej cenie ale nie masz gwarancji na taki sprzęt jak np. coś się zepsuje.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.