x-kom hosting

Monitor LCD 17" - 20" (max 700pln)

Michał90
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam otóż chce sobie zakupić monitorek taki do 700zł.

Chodzi mi o LCD od 17 cali do 20cali :):P

Może być 17calowy i zeby był dobry :) głośników nie musi byc :P

Doradzcie coś :)

Wiem, że na was można polegać i liczyć :P

Pozdro

Edytowane przez naekana
zmiana nazwy tematu

karV
komentarz
komentarz

panorama czy jednak nie?

wg. mnie najbardziej optymalnym rozwiązaniem są teraz 19 calowe monitory, nie za małe, nie za duże i cena też nie jest wygórowana(średnio 100-150 zł więcej niż 17 tej samej klasy)

Michał90
komentarz
komentarz

no panorama też może być :) tylko chce do 700zł :) no 700zł z groszami niech bedzie :P

Doradzajcie dalej :)

cooperS
komentarz
komentarz

do tej ceny jest dobry ten NEC 93V. Bardzo dobre opinie o nim sa i tak ejst tez w rzeczywistosci. Moj kolega go ma i calkiem przyjemny monitorek,

Michał90
komentarz
komentarz

czyli brac tego NEC tak ? czy coś polecacie z panoramy :P ?

amatikulu
komentarz
komentarz

ten Nec jest całkiem całkiem ja bym go brał

jeśli chcesz cos z 16:10 to moze....LG L204WT-SF albo IIYAMA ProLite E2001WSV-B1 (20")

cooperS
komentarz
komentarz

polecam tez asusa vw192. Nie wiem czemu ceny monitora tak spadly ostatnio, ale w niektrocyh jeszcze mozna dostac za ponad 1000 zł. W internecie kolo 700 - 800 zł. Bardzo dobry monitor, masz kilka profili tam [gry, standard, internet, film], ladny designe, szklana matryca. Sam go mam przy drugim kompie i polecam !

karV
komentarz
komentarz

wiem, że szklane matrycę dają popalić przy dziennym świetle, więc jak masz okna za/obok komputera to może być czasami uciążliwe

ja od siebie mogę polecić LG, sam od dłuższego czasu mam dwa i jestem z nich zadowolony, na temat innych monitorów nie będę wyrażał opinii bo nie mam z nimi styczności

jeżeli panoramę to

http://www.agito.pl/LCD_19_quot_/LG_19__LC...052.html?bid=39

bądź nawet 20 cali

http://www.agito.pl/LCD_powy_ej_19_quot_/L...441.html?bid=39

z tym, że on nieco przekracza budżet, ale do filmów jak najbardziej się nada, albo ewentualnie model L204WS ale on nie ma złącza DVI

oba z tych monitorów mają parametry bardzo zbliżone do jednego z monitorów które posiadam i mogę zapewnić, że w zupełności to wystarcza

wydaje mi się, że jak już kupować to przynajmniej jakieś 19 cali, szybko się przyzwyczaisz i będzie bardziej komfortowe niż 17 (chyba, że siedzisz bardzo blisko monitora, czy nie masz miejsca na większy)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.