x-kom hosting

Wordpress - czy strona jest OK?

Agaba
utworzono
utworzono

Mam problem, ktoś zrobił stronę www na WP a ja w tym jestem trochę zielonkawy ale coś tam ogarniam.

 

Wydaje mi się że może być coś skopane gdyż w wynikach google się nie widzę..

 

Strona to:

 

http://boala1132.nazwa.pl/instalator/wordpress/

 

i:

 

http://boala1132.republika.pl/

 

 

Choć wolałbym:

 

http://boala.pl/

 

(Wiem że to są przekierowania)

 

Moglibyście dla mnie sprawidzć czy trzeba od nowa to postawić czy coś poprawić? Używałem SEOoptimer itp i niby jest lepiej ale mam wrażenie że dalej coś jest nie tak.

 

 

Na forum wordpressa nikt się nie odzywa...

 

 


Oczywiście trochę temat kilka dobrych lat temu liznąłem...

 

Ale to się pisało w notatniku stronę albo w prostym kreatorku a tu takie CMS'y.....

 

Zastanawiam się właśnie czy nie napisać czegoś własnego, prostego...

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja bym na twoim miejscu spróbował tego: http://pl.wix.com/

 

Jeśli chodzi o twoją stronę to po pierwsze kolorystyka jest nudna i smutna. Wybierasz niewłaściwe czcionki dla tekstów. Umieszczasz wszystkie dane w jednym tekście, zamiast umieścić je po kolei w dziale, strona główna, oferta, o firmie, kontakt, itp. Na stronie głównej masz mieć co najwyżej pięć krótkich zdań, w których umieść info czym zajmuje się firma i że w dziale produkty/usługi można dokonać przeglądu i zakupu. Grafika, którą wstawiłeś nic nie mówi, lepiej wstaw tam jakieś ładne foto na którym np. widać uścisk dłoni chińczyka w gajerku i/lub zdjęcie jakiegoś znanego chińskiego zabytku albo chociaż linie produkcyjną z chińczykami. Poza tym bardziej wyeksponuj przycisk działu produkty i usługi na stronce a jako tło wybierz coś bardziej stonowanego niż różowe opakowania medasept. Poza tym, dla przycisku "gadżety erotyczne" daj od razu link do listy aukcji na Allegro i nie potrzeba więcej ceregieli.

Agaba
komentarz
komentarz

Dzięki za odpowiedź!!

 

Chodzi mi również o minimalizację wydatków gdyż nie mam zysków i chciałbym prostą własną stronę... Dla mnie nie będzie problemu napisanie własnej prostej w notatniku - tylko czy jest sens i się opłaca?

 

Mam na tym WP seo optimer i on mi podpowiadał jak te czcionki robić itp.

 

Co do zdjęć to będę zamieniał gdyż mam troszkę zdjęć z azji i Hong Kongu własnej produkcji i na tym by mi zależało ( a co do tamtego zdjęcia to ręcznie malowana reprodukcja z HK).

 

Dzięki za obiektywną opinię - na tym mi zależy.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Zajrzyj na stronę, którą ci podałem albo korzystaj z CMS typu Joomla.

Agaba
komentarz
komentarz

Ta strona którą podałeś jest płatna....

 

dzięki :piwko:

  • 2 tygodnie później...
KarolMaC
komentarz
komentarz
Moje pierwsze wrażenie po otwarciu strony to dezorientacja ;) Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to nie wiadomo, czego tyczy się strona. Poza tym usługi i produkty są dość różnorodne. Może trzeba by było przemyśleć stworzenie osobnych stron. Koniecznie popracuj nad optymalizacji stroną w ogóle. W wordpressie jest to dość proste. Ze swojej strony polecam blog Księga Pozycjonera, sam często korzystam i wracam do wrzuconych tam artykułów. Poza tym poproś o opnię kogoś nie z branży, jakiegoś dobrego znajomego. Na pewno będzie miał jakieś konstruktywne uwagi co o wyglądu, czytelności czy funkcjonalności stronki :)
 
Agaba
komentarz
komentarz

 

Moje pierwsze wrażenie po otwarciu strony to dezorientacja ;) Jeśli chodzi o oprawę graficzną, to nie wiadomo, czego tyczy się strona. Poza tym usługi i produkty są dość różnorodne. Może trzeba by było przemyśleć stworzenie osobnych stron. Koniecznie popracuj nad optymalizacji stroną w ogóle. W wordpressie jest to dość proste. Ze swojej strony polecam blog Księga Pozycjonera, sam często korzystam i wracam do wrzuconych tam artykułów. Poza tym poproś o opnię kogoś nie z branży, jakiegoś dobrego znajomego. Na pewno będzie miał jakieś konstruktywne uwagi co o wyglądu, czytelności czy funkcjonalności stronki :)

 

 

Rozumiem że teraz ją oglądałeś?

 

Oprawa to ulica na której się znajdujemy, zdjęcie Hong-Kongu gdzie prowadzimy kontrakty biznesowe a a biurowce luźno związane z naszymi usługami.

Usługi są z doskoku, dla klientów dodatkowo to oferujemy, produkty - głownie czyściwa etc gadżety - z tego wychodzimy.

Dzięki, też korzystam z tej strony jest bardzo dobra :piwko:

 

Pytam się znajomych wszyscy są na tak, czyli  jest całkiem dobrze.

 

Problem jest tylko z tym że nie mogę/umiem zmienić 'slidera'  jak się kliknie w odnośnik "produkty" na stronie głównej i tu często wydaje się że jest się dalej na głównej :gobi:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.