x-kom hosting

"Technik organizacji reklamy" - Warto?

Dudeek
utworzono
utworzono

Witam,

Jako że przede mną stoi problem wyboru szkoły ponadgimnazjalnej, który muszę pokonać przez najbliższe dni. Chciałbym się was poradzić, czy kierunek wymieniony wyżej jest odpowiedni dla młodego człowieka, który bardzo lubi grafikę komputerową. Oczywiście, pewniejszym rozwiązaniem będzie "Technik Informatyk", ale mam wrażenie, że ten kierunek za kilka lat będzie wzbudzał mniejsze zainteresowanie, ze względu na to, że wiele osób taki kierunek wybiera. Mniej interesują mnie języki programowania itp. a bardziej jestem nastawiony na grafikę komputerową. Oczywiście, zawsze pojawia się pytanie "Co ja będę po tym miał" i właśnie z nim kieruje się do was, jako że forum jest o tematyce komputerowej, to zapewne jest tu wielu informatyków którzy mi doradzą jaki kierunek wybrać. Jestem skłonny zmienić decyzje, jeśli faktycznie się okaże że kierunek ten nie jest opłacalny. Czekam na wasze opinie, Dzięki !

 

Przepraszam za kategorie, ale nie wiem gdzie miałem to wcisnąć :)

  • 2 tygodnie później...

monkey07
komentarz
komentarz

Jeśli to Cię interesuje, to na pewno warto się tego nauczyć.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.