x-kom hosting

Problem z zacinaniem się Xpeka

LikeTech94
utworzono
utworzono

Mam problem z systemem XP. Posiadam wersję Home SP2, zainstalowałem ten system drugi raz na komputerze o specyfikacji :

 

Intel Pentium G2030 3,0 GHz Dual Core

4 GB RAM DDR 3 NTT 1333 X1

500 GB HDD SATA3 Seagate

Płyta Gigabyte H61M-S1

Karta graficzna Palit Nvidia Geforce GT610 2 GB

Zasilacz BeQuiet 400W

 

.. i właśnie za drugim razem znów ten system mi się zacina tak jest od nowości peceta.

Objawia się to w sposób taki, że posiedzę trochę na necie albo coś innego i ścinka - myszką nie można ruszyć ani nic tylko reset pomaga. W końcu ściągnąłem obok tego systemu instalację bety Windows 10 i tutaj jest w porządku. Co mogło by być przyczyną tego problemu ?

 

Pozdrawiam Was i dziękuję ;)

Youki
komentarz
komentarz

Jakieś sterowniki na tym XP'ku instalowałeś ?

Gość
komentarz
komentarz

Sterowniki to po pierwsze po drugie już ponad 6 lat jest SP3 pod XP też go zainstaluj.

  • Dobra wypowiedź 1
r102
komentarz
komentarz (edytowane)

:cfaniak:

 

I wszystkie aktualizacje do XP jakie Bill oferuje...

 

Pewnie chodzi o te nieszczęsne "sterowniki" że producenci sprzętu albo do XP ich nie zrobili, albo zrobili ale się nie przykładali...

 

Komputer masz dosyć nowy, ładuj win7 albo  win8.1  w wersji próbnej  i zapomnij o  XP

LikeTech94
komentarz
komentarz

:) Dzięki za odpowiedzi.

Hmm jeśli chodzi o sterowniki to mam wszystkie - SP aktualizowałem do 3 ale problem jest taki że ograniczam się do  systemu  Win 10 Technical - tutaj jest okej. Nie mam innych oryginalnych prócz dwóch xpeków i poniekąd bety tej dziesiątki. Myślałem coś o XP obok 10tki właśnie.

LikeTech94
komentarz
komentarz

Kurczę, wiem że to może na osobny temat - ale co w związku, kiedy kupiłbym naklejkę z kodem do któregoś z systemów nowszych na allegro?.. Naklejki są zdecydowanie tańsze..

Gość
komentarz
komentarz

Naklejki z kodem są nic nie warte, system kosztuje od 379złotych i tyle.

Tymi z All. nie warto sobie głowy zawracać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.