x-kom hosting

Telewizor pod Ps4.

KotKotowy
utworzono
utworzono

Witam,

Co uważacie o tym telewizorze pod ps4.Budżet to ok 1200zł,telewizor ma być 32,aczkolwiek jeśli znajdę coś dobrego 42 w tej cenie to też ok.

http://www.komputronik.pl/product/267535/Elektronika/RTV/32_LG_32LF5610.html

Z góry dziękuje za pomoc.

Eikichi
komentarz
komentarz

Na tą chwilę najbardziej się opłaca 42 cale komfort użytkowania dużo większy a cena różni się nie znacznie.

  • Dobra wypowiedź 1
KotKotowy
komentarz
komentarz

Dobra w takim razie rzeczywiście wezmę 42 cale,pytanie jaki dokładnie model polecacie,budżet około 1300zł.Ten,który zaproponował kolega wyżej ma input lag na poziomie 28msec czy to dużo >? 

Youki
komentarz
komentarz

Niewiele jak na TV. 

  • Dobra wypowiedź 1
KotKotowy
komentarz
komentarz

Dziękuje wszystkim za pomoc w tej sprawie.Mam jeszcze jedno pytanie,czy ps4 slim może różnic się znacząco od zwykłego ps4 ? Mam ochotę pograć w najnowsze tytuły i troszkę nie chce mi się czekać na slima,czy to będzie głupota jeśli kupię zwykłą  wersję ? 

Youki
komentarz
komentarz

To zależy kiedy w ogóle wyjdzie wersja SLIM, ponoć pod koniec roku i pewnie będzie miała trochę wydajniejszą specyfikację. Tutaj trudno mi doradzić, raczej głupota nie. 

KotKotowy
komentarz
komentarz

Czy gry na ps4 i ps4 slim będą takie same ? 

Chodzi mi czy ps4 będzie na topie jeszcze przynajmniej rok ?

Youki
komentarz
komentarz

Tak. 

 

Pewnie tak. 

Eikichi
komentarz
komentarz

Wersje konsol od sony w wydaniach slim różniły się tylko tym że były mniejsze, cichsze, chłodniejsze, i bardziej oszczędne. W przypadku PS3 slim miał też w standardzie większy dysk, ale mocą obliczeniową nigdy się nie różniły i gry również chodziły zawsze te same. Jak by zrobili PS4 slim szybsze to w zasadzie było by to PS5.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.