x-kom hosting

Jaki tablet 2w1 wybrac

tomekxo
utworzono
utworzono

Witam

 

Mam pytanie odnośnie wyboru tabletu hybrydy 2w1. Czy jest jakiś polecany model 10 calowy?

Bralem pod uwagę takie modele:

Asus T100TA

Lenovo Miix 2

Acer Aspire Switch 10

 

Za Asusem i Acerem stoi to ze maja regulacje pochylenia tabletu względem klawiatury (jak w laptopie), a Miix2 ma staly kat nachylenia. No i w Asus i Acer maja dodatkowy dysk w stacji dokującej, a Lenovo nie.

Znowu zaniepokoilo mnie ze na olx czy allegro jest bardzo dużo Asusow z peknietym szklem matrycy. To chyba jakas przypadlosc tego modelu ze tak dużo ma pekniety ekran. Tak wiec poza tymi trzema może jest jeszcze jakiś inny ciekawy model w podobnych cenach.

Albo czy te modele maja jeszcze jakies inne istotne wady?

Youki
komentarz
komentarz

A do czego tak w ogóle ma CI służyć i ile masz max do wydania ? 

tomekxo
komentarz
komentarz

Glownie internet, przeglądanie stron. Może jakies oglądanie na youtube itp.

Ale zastanawiałem się nad czyms używanym... tak wiec cena ok 800zl

Youki
komentarz
komentarz

To szukaj Lenovo. Równie fajny sprzęt z dość przyzwoitą matrycą oraz baterią, a był tańszy od Asusa to i używkę w tej cenie powinieneś łatwiej znaleźć

ekubicz86
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale asus jest lepiej wykonany. Posiada wejście na karty sd, duży dysk. Tata ma go już rok (wykorzystywany w pracy jak i w domu) i nic z matrtcą sie nie dzieje. W dodatku jest bardzo szybki.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

tomekxo
komentarz
komentarz

Ogladalem w sklepie te tablety i najlepiej spodobal mi się Asus. Ale nie wiem czy każdy tak ma, Jak wsadzimy go w stacje dokujaca to przy odchylaniu go miał bardzo duzy luz. Nie był osadzony sztywno, nie wiem, czy tylko ten tak ma czy kazdy. Za to Acer po wsadzeniu go siedział sztywno, ale klawiatura / stacj dokujaca była taka sobie w dotyku. Miix2 miałem tylko tablet w rece, stacji nie było przy nim. Wiec nie wiem jak się prezentowal jak się go wsadzi w klawiaturę.

Może ktoś kto ma Asusa T100 napisze czy jak się go wsadzi w stacje dokujaca to powiniensztywno siedzieć czy może tan luz jest w każdym egzemplarzu.

ekubicz86
komentarz
komentarz

Jak pisałem tata ma asusa t100ta i ma luz jak wsadzi w klawiature :D

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Dżony2
komentarz
komentarz

Słuchjacie jak się sprawuje taki Lenovo Yoga? Kurcze przydałby mi się włąśnie takie cudo 2w1 ale za grosz nie wiem na co mam patrzeć..

ekubicz86
komentarz
komentarz

Jak wolisz androida.
Ale ja dalej jestem za asusem. !

Dżony2
komentarz
komentarz

Nie wiem właśnie. Natomiast o tym czytałem trochę analiz i generalnie opinie są pozytywne

ekubicz86
komentarz
komentarz

No ok.... Zawsze wgrasz sobie windowsa bo on posiada atoma :D
Wygląda spk i jak przeglądam recenzje to coraz bardziej mi sie podoba. ... Ale jednal dalej jestem za Asusem. :)

businessstar
komentarz
komentarz

Ten Asus T100TA jest ponoć dobry. Ja kupiłem dwa lata temu ipad apple i niestety teraz żałuje

  • 1 miesiąc później...
SandraZaszeptaniPl
komentarz
komentarz

Sama zdecydowałam się na lenovo miix 2 :) Problem w tym, że pierwszy model, który otrzymałam w ogóle nie łączył się z klawiaturą i był wadliwy, bez problemu jednak wymieniono mi go na nowego. Co do drugiego nie mam póki co zastrzeżeń :) Działa szybko i sprawnie. Bez problemu też łączy się z klawiaturą. Jest stabliny po wsadzeniu w klawiaturę :)

Youki
komentarz
komentarz

Mixx patrząc z perspektywy czasu, ilości zwracanych modeli oraz problemów nie wyszedł Lenovo za bardzo. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.