x-kom hosting

Prawo komputerowe - nowy dział ?

Prawo komputerowe  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinien powsta? dzia? prawo komputerowe ?

    • Tak
      16
    • Nie
      16


nitro07
utworzono
utworzono

Proponuję utworzenie nowego działu o w którym możaby rozwiązywać problemy związane z prawem komputerowym; licencje OEM, BOX, CAL, MOLP, trial, freeware, sharware, open surouce legalność oprogramowania, legalność P2P itd.....

Motywujcie swoje głosy

Dyni@
komentarz
komentarz

Co za dużo to nie zdrowo, ale popieram ten projekt, bo jest to bardzo zawiły dział. Nie wiem jednak czy jest ktoś na forum, kto dostatecznie zna się na tym.

necik
komentarz
komentarz
Proponuję utworzenie nowego działu o w którym możaby rozwiązywać problemy związane z prawem komputerowym; licencje OEM, BOX, CAL, MOLP, trial, freeware, sharware, open surouce legalność oprogramowania, legalność P2P itd.....

Motywujcie swoje głosy

Nie bardzo widzę zastosowania dla takiego działu.

Czy nie wystarczy napisać jednego tematu w którym wyjaśnione zostanie znaczenie wszystkich typów licencji?

GoBi
komentarz
komentarz

Ale domyślam się że nitro07 nie chodzi tylko o licencje. Ja myśle że w takim dziale można by zadawać pytania czy to co robimy na internecie ( pobieramy ) jest legalne itd. z danej strony lub przy uzyciu takiej i takiej technologii. Trzeba uświadamiać ludzi że robiąc tak i tak np. łamią prawo i co zrobić że np. posłuchać piosenki i żeby wszystko było legalne. Tylko własnie najbardziej chodzi o to że chyba nikt za bardzo nie zna aktualnych przepisów itp. Tak ogólnie dobry pomysł.

Nie musi być to odrazu nowy dział, wystarczy stworzyć subforum do któregoś działu np. "Internet i korzystanie z internetu"

nitro07
komentarz
komentarz

Tak dokładnie chodzi o szeroko rozumiane pojęcie prawa komputerowego, licencje, legalość oprogramowana, legalnośc pobieranych plików, certyfikaty CE na sprzęt, wymogi dla firm itp. Czy to ma być nowy dział czy subforum niech zadecydują administratorzy. Moim zdaniem subforum wystarczy w zupełności.

Kurzun
komentarz
komentarz

Zawsze można napisać w dziale systemu, którego dany problem dotyczy. Jestem na nie.

luq
komentarz
komentarz

Jestem na nie, jak co to można napisać w innym dziale

GreenBallz
komentarz
komentarz
Nie musi być to odrazu nowy dział, wystarczy stworzyć subforum do któregoś działu np. "Internet i korzystanie z internetu"

To rozwiązanie imo jest najlepsze. Oddzielny dział to trochę za dużo.

tazman
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to zaśmiecanie forum, legalność systemów i programów rozwiązujemy w dziale windows . Zdecydowanie na nie!

dar55
komentarz
komentarz

sam nie wiem co mysleć , może nie dział ale temat przyklejony to by się przydał , ładnie opracowany

benkowik
komentarz
komentarz

Mi tam by się taki dział przydał :D Zobaczymy jak na sądzie wyniknie :)

Gość
komentarz
komentarz

Myślę, że starczyłby temat, ewentualnie dwa. :rolleyes:

A może jeszcze założymy działy o dezodorantach i perfumach? :rolleyes:

Los_Emilos
komentarz
komentarz

Ogólnie temat moim zdaniem bardzo przydatny. Sam wiele razy nie wiem czy coś jest legalne czy nie.

grzeg16
komentarz
komentarz
Ogólnie temat moim zdaniem bardzo przydatny. Sam wiele razy nie wiem czy coś jest legalne czy nie.

zgadzam się i jestem "za".

danielek316
komentarz
komentarz
Moim zdaniem to zaśmiecanie forum

Zgadzam się z tazmanem w 100%

Kamik47
komentarz
komentarz

Zrob temat, opisz to ladnie moze zostanie on przyklejony i bedzie mozna zadawac tam pytania. Imo taki dzial nie ma sensu.

Saper
komentarz
komentarz

Zgadzam się, że nowy dział tylko zaśmiecałby forum. Moim zdaniem najlepszym wyjściem będzie zrobienie i przyklejenie tematu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.