x-kom hosting

Otworzenie sklepu internetowego

hugh
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim.

Planuję rozszerzyć moją działalność i otworzyć sklep internetowy. Nie jestem za bardzo w temacie, więc pytam tutaj. Sklep obecnie istnieje fizycznie, poszukuję firmy, która oferuje oprogramowanie pozwalające skatalogować wszystkie towary w bazie danych, która będzie połączona ze stroną internetową. Chodzi mi o to, że gdy sprzedam coś lokalnie w fizycznym sklepie, na stronie internetowej ten przedmiot zniknie.

Czy ktoś zna firmy zajmujące się takim czymś? Tylko proszę, nie piszcie, żebym poszukał w google, bo nawet nie wiem jak to wpisać.

Jakie mogą być koszty zakupu takiego oprogramowania?

Liczę na Waszą pomoc.

krzysiuus
komentarz
komentarz

Subiekt + integracja ze sklepem.

Kudelczak
komentarz
komentarz

Jeżeli nie masz wybranego ani systemu sprzedażowego ani skryptu sklepu polecam zapoznać się z kilkoma rozwiązaniami:

Shopgold - oferuje integracje z programami Subiekt, WF-mag, oraz symfonia - osobiście mam dwa sklepy na tym skrypcie i jestem zadowolony z sktyptu na razie nie mam zainstalowanej intergracji.

Shoper - oferuje szeroką integrację subiekt, wf-mag, symfonia, optima i inne. - nad taką platformą trzeba się zastanowić za co płacisz.

Oczywiście to są przykłady w sieci jest dużo skryptów sklepów i dużo platform sprzedażowych - kwestia jest taka czy sam kupujesz hosting domenę i skrypt czy wolisz sobie "wynająć" i płacić. Jedno i drugie rozwiązanie ma swoje plusy jak i minusy.

B3nnq
komentarz
komentarz

http://expono.pl/ Z tego co mi wiadomo  oni zajmują sie takimi rozwiązaniami. 

  • 4 tygodnie później...
Karol Kotecki
komentarz
komentarz

Skorzystaj z gotowego jak Presta Shop, albo z kreatorów takich jak np. WIX czy Bowwe

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.