x-kom hosting

Nie widzi czystych płyt CD ale nagrane tak. Z DVD nie ma problemu.

damianpc36
utworzono
utworzono

Witam.

Mam problem.

Chciałem nagrać muzykę na płyty CD i mój napęd nie widzi czystych płyt CD. Płyty są dobre bo na innym komputerze działają. Z odczytaniem płyt CD na które jest już nagrana muzyka nie ma problemu. Z DVD zarówno czystymi jak i z muzyką nie ma najmniejszego problemu.

Napęd jest jeszcze na gwarancji a model to LITEON iHDS118.

hixmen
komentarz
komentarz

Jak masz jeszcze na gwarancji, to oddaj. Zrobiłeś co mogłeś jako użytkownik, sprawdzenie na innej nagrywarce, komputerze, tych samych płyt cd, aktualizacja firmware. Też kiedyś miałem napędy liteon, i psuły się w okresie gwarancyjnym, problemy z odczytem płyt , problem z wysuwaniem tacki . A po wymianie gwarancyjnej, po jakimś czasie, przestało nagrywać dvd, i też problem z wysuwaniem tacki. I widzę że z trwałością liteon, nie poprawiło się. Jak na razie wykorzystaj możliwość wymiany gwarancyjnej. Jeśli potem znowu będzie jakiś problem, i po okresie gwarancyjnym. To przestaw się na inna firmę np. asus.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.