x-kom hosting

Gdzie można kupić coś takiego?

alexander6
utworzono
utworzono

Gdzie można kupić coś takiego? Tylo żeby tylko było tańsze(tak do40PLN).

Dragaoo
komentarz
komentarz
Gdzie można kupić coś takiego? Tylo żeby tylko było tańsze(tak do40PLN).

zrob sobie sam...nic trudnego:)

snip91
komentarz
komentarz

Jedziesz do Castoramy, kupujesz plexi, wycinasz w budzie odpowiedni otwór, montujesz i masz piękne okno ;) Na pewno wyjdzie taniej niż 60 zł.

Bluek
komentarz
komentarz
Gdzie można kupić coś takiego? Tylo żeby tylko było tańsze(tak do40PLN).

Na allegro widzialem cos takiego. Ale niepamietam ceny. Lepiej zrob samemu.

alexander6
komentarz
komentarz

Tylko ze aby zrobić to samemu potrzebne są narzędzia, których niestety nie mam. No jeszcze jest taki problem, że mam dwie lewe ręce i boje się zniszczyć swoją obudowę. A rodzice zbytnio tez nie pomogą bo tez się boją zniszczyć. Na allegro szukałem tyle ze nie ma tam niczego pod nazwą "okno boczne".

nokia
komentarz
komentarz

Bo tego zwykle nikt nie sprzedaje;)

Są obudowy ze ściankami z plexy;)

Natomiast jeżeli ktoś chce sobie "dołożyć" musi sam złożyć;)

XBiT
komentarz
komentarz

Ziomek... nic trudnego :) Bierzesz wiertarke, i robisz otworki jeden po drugim (wczesniej oczywiscie rysujesz szkic). Piłujesz brzegi (nawet niemusisz, tylk otak ogolnie). Dajesz uszczelke (znajdziesz w sklepie motoryzacyjnym jako ochrona na drzwi), z tylu przyklejasz na dwuwarstwową taśmę klejącą i już :D

Choć, oczywiście najprościej wyrzynarka, ale wiertarke chyba masz :D

Pozdor

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.