x-kom hosting

Dostaję komunikat w Firefoxie i Chrome: "Twój zegar sie spóźnia"

Electrix18
utworzono
utworzono

Witam dzis rano chcialem wejsc na youtube zeby posluchac muzyki i okazało sie ze zadna strona internetowa nie dziala

oraz wyswietla sie dziwny komunikat:   Twoj zegar sie spoznia, Nie można nawiązać prywatnego połączenia z www.youtube.com, ponieważ data i godzina (środa, 6 maja 2015 22:37:08) ustawione na komputerze są nieprawidłowe.

 

Aby nawiązać bezpieczne połączenie, Twój zegar musi mieć ustawioną prawidłową godzinę. Jest to wymagane, ponieważ certyfikaty używane do identyfikacji stron internetowych są ważne tylko przez określony czas. Ponieważ zegar Twojego urządzenia nie jest ustawiony prawidłowo, Chrome nie może zweryfikować tych certyfikatów.

lukee8
komentarz
komentarz

Bo masz zła date i godzine ustawioną?

Electrix18
komentarz
komentarz

Bo masz zła date i godzine ustawioną?

to nie jest takie proste....

godzina byla zmieniana i nie przynioslo to oczekiwanego efektu co ciekawe na firefox komunikat jest nieco inny : Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia

 
Podczas łączenia z serwerem uk.search.yahoo.com wystąpił błąd. Nieprawidłowy certyfikat podpisywania OCSP w odpowiedzi OCSP. (Kod błędu: sec_error_ocsp_invalid_signing_cert)
 
Żądana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ nie udało się potwierdzić autentyczności otrzymanych danych.
 
    Należy skontaktować się z właścicielem witryny i poinformować go o tym problemie.

Połączenie nie jest poufne
Ten serwer nie wykazał, że jest serwerem witryny www.google.pl. Jego certyfikat bezpieczeństwa wystawiono rzekomo w przyszłości (za 14 dni). Może to być spowodowane nieprawidłową konfiguracją lub przechwyceniem Twojego połączenia przez napastnika.
Nie można kontynuować, ponieważ operator witryny zażądał zwiększenia poziomu zabezpieczeń dla tej domeny.
Nie bardzo wiem jak ten problem rozwiazac poniewaz youtube oraz wiele innych stron nie dziala lub wyswietla sie nieprawidlowo
lukee8
komentarz
komentarz

Ja widze na SS ze masz zla date mimo wszystko

Electrix18
komentarz
komentarz (edytowane)

na pasku startu  na zegarze pokazuje mi 05/07  nie kumam, jezeli zmienie date na 27 (w przyszłość) to problem znika:/

Edytowane przez Electrix18
  • 1 rok później...
osypiuk
komentarz
komentarz

Mam dokładnie ten sam problem. W pewnym momencie przestawiła mi się data w komputerze (sam niechcący, czy komputer ją przestawił) na 26 siernia 2016. Gdy przestawiłem na prawidłową, YouTube i parę innych stron zgłupiało. Czasem wyświetla się z lekkim formatowaniem, na ogół bez formatowania czyli pure html i wygląda to koszmarnie. Oczywiście nie da się oglądać filmów, a ma to miejsce we wszystkich przeglądarkach. Co tu zrobić? Gdy przestawię datę na późniejszą, wszystko wraca do normy. Nie pomagają żadne zabiegi oczyszczające, antywirus też nie blokuje bo wyłączałem go. System XP prof. Prosze o pomoc.

youtube.jpg

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.