x-kom hosting

Bluee screen_dhump physical

amarcik
komentarz
komentarz

Gdy oddałem kartę na gwarancje, byłem przełączony na integre i grałem bez żadnych problemów. Gry nie wywalało, nie było bluescreen, może to zbieg okoliczności, albo może zasilacz nie wydala gdy Radeon wchodzi w grę. Jak obciążyć PC i spr napięcia przez program na zasilaczu ? nie posiadam multimetra.

Youki
komentarz
komentarz

spr napięcia przez program

Przez miernik, programy odpadają.

 

No właśnie taką miałem teorie, albo zasilacz, albo karta. Chociaż raczej zasilacz by się restartował, więc zostaję karta nieszczęsna. 

amarcik
komentarz
komentarz

Ale oddana z gwarancji i dalej by się psuła ? 

Youki
komentarz
komentarz

Mogli nie naprawić, albo przysłać uszkodzoną.

amarcik
komentarz
komentarz

Już nie wiem nic. Tydzień fajnie chodziło i potem znowu. Ale w gry typu, Wiedźmin, La.Noire, nic się nie wyłączało, czasami przycinało się menu, musiałem wtedy wyłączyć gre i ponownie włączyć.

  • 2 miesiące później...
amarcik
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam ponownie

Oddałem cały komputer na gwarancję i powiedzieli, że to zasilacz. Prawię wszystkie poddzespoły wymienili, bo stwierdzili, że wadliwie pracują. Teraz grałem w cs i po jakiś 2h co ?? Znowu ten błąd. Nie mam już siły. Zasilacz wymienili na nowy Thermalatake 530w

"Witam serdecznie,
Szanowny Kliencie uprzejmie informuję iż w Pana przypadku zasilacz zrobił spięcie co spowodowało iż testy obciążeniowe każdego z wymienionych podzespołów wyszły negatywnie.
Nasz serwis stwierdził iż zostaną one wysłane do serwisu zewnętrznego a dla Pana zostały zamówione nowe produkty.
W razie jakich kol wiek informacji proszę o wiadomość zwrotną.
Pozdrawiam"

Ich wypowiedź.

Co robić ? Błąd wyskakuje przy cs go lub kiedyś przy warafce.

Dodam jeszcze, że gdy gram około 2h, to wywala mnie do pulpitu, muszę grę wyłączyć poprzez menedżera zadań, i gdy załączam ją ponownie to wtedy mi wywala dhump.

Jeszcze cały czas błędy w poglądzie.

Temp grafiki w stresie podczas grania 80 stopni

Youki
komentarz
komentarz

Instalowałeś potem system na czysto formatując całą partycję ?

amarcik
komentarz
komentarz

Nie. Zrobić formata dysku C ?


Zrobiłem Formata co dalej ? czekać ?

Dziś komputer chodził 1h, później odpaliłem CS i dosłownie po 3 min grania wywaliło.

Youki
komentarz
komentarz

Jak formatować to cały dysk twardy.

amarcik
komentarz
komentarz (edytowane)

Caly dysk sformatowałem. Czekam.

Spotrzeżenia:

teraz po formacie grałem i nic. 2,5h i nie wyłączyło

Reasumując

Czasami wyłącza się po 5 min grania a czasami po 3h się nie wyłączy.

Youki
komentarz
komentarz

Nie mam już pomysłów, coś z którymś podzespołem. Może za mocno dokręciłeś płytę główną do obudowy? 

amarcik
komentarz
komentarz

Chyba odeśle jeszcze raz. Komputer składali w morele, bo wymieniali podzespoły.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.