x-kom hosting

PS3 a monitor LG Flatron W1943SS

mathew210
utworzono
utworzono

Witam :) Myślę nad zakupem Ps3 ale posiadam monitor LG flatron w1943SS, który nie posiada wejścia HDMI. Dałoby się jakkolwiek podłączyć ten monitor do konsoli czy musze myśleć nad zakupem nowego monitora? Przy okazji możecie podesłać mi jakieś najtańsze modele działające wraz z Ps3. :D

tomekz1991
komentarz
komentarz

Kabel HDMI -> DVI + kabel optyczny na głosniki, o ile posiadają wejście optyczne. Jeśli nie to możesz grać na słuchawkach (nie wiem jak w ps3 ale w ps4 można je bezproblemowo wpiąć do pada).

mathew210
komentarz
komentarz

Na pewno będzie działać? Bardziej pasują mi słuchawki. Aha i ten monitor jest tylko HD ( 1366x768 ) wszystko będzie wyraźnie widać itd.? Jest możliwość zakupienia a w razie gdyby nie działało później oddać taką przejściówkę? Nie chce kupowac kota w worku, z samą konsolą mógł bym się dogadać po zamierzam kupic od kumpla :)

tomekz1991
komentarz
komentarz

Myślę, że powinno działać. Sam miałem jeszcze niedawno podobny dylemat z PS4.

 

Na pewno będzie działać? Bardziej pasują mi słuchawki. Aha i ten monitor jest tylko HD ( 1366x768 ) wszystko będzie wyraźnie widać itd.? Jest możliwość zakupienia a w razie gdyby nie działało później oddać taką przejściówkę? Nie chce kupowac kota w worku, z samą konsolą mógł bym się dogadać po zamierzam kupic od kumpla :)

Tak da się o ile zakupu dokonasz przez internet.

mathew210
komentarz
komentarz

W takim razie dzięki :) Jak nie zapomnę to napisze czy działa :p

tomekz1991
komentarz
komentarz (edytowane)

Daj znać jak z jakością obrazu przede wszystkim i nie oszczędzaj bardzo mocno na kablu. Lepiej trochę dołożyć. 

  • 9 miesięcy później...
mathew210
komentarz
komentarz (edytowane)

Daj znać jak z jakością obrazu przede wszystkim i nie oszczędzaj bardzo mocno na kablu. Lepiej trochę dołożyć. 

Wiem, że temat strasznie stary, ale może to komuś pomoże :P Ja osobiście już nie kupowałem ps3 ale u kumpla z kablem typowym no-name'em za 20 zł wszystko działa w bardzo dobrej jakości. Tylko do dźwięku trzeba kupić jakiś dodatkowy kabelek. :) z ps4 też działa :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.