x-kom hosting

Wysokie użycie procesora oraz zacinanie się.

Pokerface12
utworzono
utworzono

Cześć. Mam pewien problem.
Posiadam komputer o parametrach:
AMD Athlon(tm) 64 procesor 3200+
2.01 GHz, 2,00 GB RAM

Zainstalowałem gre GTA:SA i do tego MTA. Przy ładowaniu plików serwera zacina się.
Komputer ogólnie powoli chodzi i okropnie skacze zużycie procesora np. jest 20% otwieram nową kartę w necie i mam 100% zużycia.

Czego to może być wina?
To mój stary komputer i trzymam go w Polsce. Grałem na nim dawniej i wszystko śmigało i chodziły nawet gry o większych wymaganiach typu TDU itp.

Pomocy :v

 

hixmen
komentarz
komentarz

Jak się nie mylę i masz procka jednordzeniowego, jednowątkowy i niskotaktowany. To na dzisiejsze czasy taki procesor jest za słaby, do swobodnego użytkowania internetu. Np oglądania filmów z netu czy prawdopodobnie grania w sieci. Otwieranie więcej jak jedna karta dodatkowo obciąża. I w efekcie, często użycie procesora skacze i utrzymuje się w okolicach 100 %.. Nawet z wyższym taktowaniem ale jednordzeniowiec. Spotkałem się że przymulało przy użytkowaniu takim jaki przedstawiłeś.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.