x-kom hosting

Jakie znaczenie ma monitor w grach?

Smokey
utworzono
utworzono

Witam! konkretnie chodzi mi o to, że będę zmieniał kompa za kilka miechów ale raczej monitor zostawię taki jaki mam czyli Avacs(na podzespołach Samsunga "podobno":)) 17'calowy z płaskim kineskopem ale CRT :( Czy będę musiał wymienić monitor do nowego komputera? czy nie będzie to konieczne? na pewno w przyszłości kupie nowy ale to tak po 5-6 miechach od wymiany komputera ponieważ na początku może mi nie starczyć $$$ na niego :( duże znaczenie będzie miał w takim przypadku monitor? Jak możecie do pomóżcie! pozdrawiam.

mat159
komentarz
komentarz

CRT sa w grach czasami lepsze, bo nie wystepuje smuzenie jak w niektorych LCD.

Nie ma tez innego powodu, dla ktorego stary monitor nie bylby odpowiedni do nowego komputera.

SleepWell
komentarz
komentarz

To ja się podłącze do tematu. Czy jeżeli będę chciał grać na naprawdę dużych rozdzielczościach(powyżej 1600) a mój monitor będzie miał tylko 17" to czy w ustawieniach gry będę mógł wybrać pożądaną rozdzielczość ?

mat159
komentarz
komentarz

To zalezy czy monitor bedzie obslugiwal taka rozdzielczosc, w specyfikacji na pewno jest to wyszczegolnione.

skibenz
komentarz
komentarz

Powiem tak: też kupiłem monitor, ale tak jak ty po jakimś czasie od kupna komputera. Kupiłem panorame Szajsunga 19', do filmów jest świetna, ale do gier które nie obsługują rozdzielczości 1440x900 jest kiepsko, gdyż obraz jest rozciągnięty. Pacuje mi się o wiele lepiej niż na starym monitorku. Jak już kupujesz fajny komputer to warto też kupic lepszy monitor, najlepiej LCD (smużenie? pierwsze słyszę...). Na grafikę nie ma większego wpływu sam monitor, chyba że na rozdzielczośc, czy głębie kolorów. Na 19' gra się o niebo lepiej niż na 17' :) Jak już będzies zmiał fajniutką kartę, to pasuje ją wydusi na większej rozdzielczości :P Pozdro.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.