x-kom hosting

Czy jest sens kupna konsoli do monitora BenQ GL2055

tomekz1991
utworzono
utworzono

Cześć,

zastanawiam się nad zakupem konsoli. XBOX ONE lub PS4 (bardziej skłaniam się w stronę XONE). Jeszcze nie wiem. Posiadam monitor BenQ GL2055

Czy moglibyście mi powiedzieć czy jest w ogóle sens kupować konsolę do takiego monitora? Czy mija się to zupełnie z celem, bo obraz będzie tak fatalny, że nie będzie się dało grać? Z góry wielkie dzięki. Dokupię do tego monitora możliwie dobry kabel HDMI->DVI.

Zakup lepszego monitora planuje na koniec wakacji.

Youki
komentarz
komentarz

Obraz będzie adekwatny do możliwości tego monitora i tyle. Normalnie będzie można grać. 

  • Dobra wypowiedź 1
tomekz1991
komentarz
komentarz

Czyli nie będzie to jakaś bardzo mocno poszarpana i brzydka grafika z brzydkimi teksturami? Oglądałem ostatnio porównania Wiedźmina 3 na PC vs. PS4 i szczerze mówiąc bardzo dużej róznicy mi to nie robiło. Czy jest szansa, że ta grafika będzie u mnie mniej więcej na poziomie tych filmików oglądanych w 720p?  

Youki
komentarz
komentarz

Tak

  • Dobra wypowiedź 1
tomekz1991
komentarz
komentarz

Hmm...w takim razie chyba jednak zrezygnuję z zakupu PC za 4500 zł i wezmę jednak konsolę. Dzięki Youki za pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Dokup sobie za 1000-1400 zł jakiś telewizor 42 cale FHD, bo to niebo a piekło między Twoim BenQ'iem do konsoli.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.